Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már 7 éve osztálytársam és sosem voltunk rosszban de eddig nem nagyon beszélgettünk mert meg volt ez a fújfiú fújlány dolog. De tavaly évvégén néha beszélgettünk egymással meg röhögtünk ilyesmi. Nyáron megint elég sokat beszéltünk táborba és eljutottunk arra a szintre hogy megöleltem és ez akkor nagy dolognak tűnt. Illetve még nyár elején sokszor fogta a fenekem hogy tök jó meg stb. én meg csak nevettem. De aztán év elején nagyon sokat kezdtünk beszélgetni élőben és facebookon is, sokat érdeklődött utánam, bnőmet megkérte hogy kérdezzen meg engem hogy tetszik e nekem. Majd ő maga is bevalotta hogy mit érez én meg csak fogtam a fejem, mert nem tudtam eldönteni hogy mit mondjak. Nemet mondtam. Szerencsére még mindig rengeteget beszélgetünk, ölelget, fogja a fenekem (gyerekes tudom blablabla) ilyesmi. És amikor nem vele vagyok órán vagy valaki mással beszélget, nagyon rosszul érzem magam és hiányzik is... Beleszerettem, ugye?

12/L



2017. nov. 20. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal.

Én is ilyesmiket érzek, csak nekem nem megy ennyire flottul a dolog a kiszemeltemmel. én is majd most akarom megölelni.

15/L

Sok sikert!:)

2017. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem 12 évesen ne fogdozta a segged 😃
2017. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogdozza*
2017. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
12 éves vagy?? Inkább ne fogdossa a feneked, már bocsánat. Még beleképzelni is rossz...
2017. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lenne helyes hogy ő 13 évesen a fenekemet fogdozza, de talán ezek miatt is van az hogy az érintések miatt beleszeretek. :\ és nem konkrétan fogdozza hogy simogatja meg ilyesmi csak rácsap meg néha random hozzáér de ennyi nyugi:) Valljuk be, jobb minta már szűzek se lennénk😂
2017. nov. 21. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!