Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lépnem kell, vagy hagyjam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépnem kell, vagy hagyjam? (Hosszabb a sztori picit)

Figyelt kérdés

Mielőtt a sztorit kezdem, a történetben én fiúként vagyok jelen.


Kb 6 éve, hogy ismerjük egymást, egy osztályba járunk, eleinte nagyon nem is beszélgettünk, osztálytársi viszony volt köztünk. Ahogy teltek az évek összebarátkoztunk, olyan szinten, hogy a lány a legjobb barátommá vált. Többnyire volt pasija és soha nem fordult meg igazán a fejemben az, hogy mi lenne ha. Szakított a barátjával, és én többet éreztem egy idő után, de később összejött egy fiúval, ezért én már ekkor nem mondtam neki semmit. Miután szakított vele, én nagyon beleszerettem, tudtam, hogy nem fogom kibirni, hogy ne mondjam el, féltem ha összejönnénk, amire semmi bizonyíték nem lenne és később szakítanánk, úgy maradnék meg a fejében, hogy utált, vagy vlmi. Ezért megszakítottam full random a kapcsolatot vele, miután szakított a barátjával, és keresett napi szinten, én próbáltam ignorálni, és más hobbikat keresni, hogy ne okozzak neki fájdalmat. Sajnos elmentünk egy kirándulásra, és mivel nem birom az alkoholt elmondtam, hogy nagyon hiányzik, aztmondta, hogy én is neki(mind a ketten becsíptünk már), majd elmondtam neki, hogy belészerettem, viszont ő erre nem válaszolt, hagytam neki üzenetet, hogy sajnálom, hogy így mondtam el stb. Azóta nem beszélünk, de ha egymásra nézünk, érzek vlmit, mindig is éreztem, hogy többet érezne irántam, de nem voltam biztos a jelekben. Azóta nagyon csak a kötelező beszélgetést folytatjuk, ettől függetlenül, én nem felejtettem és nekem nem lett könnyebb.


Ha ugyanúgy érzett volna mint én akkor mondta volna? Nekem hatalmas lépés volt ez is, ezért nem tudom ilyenkor kell e még lépni, vagy hagyjam elmenni? 18F 18L


2017. nov. 29. 21:43
 1/7 anonim válasza:
Sose ignorálj valakit akit szeretsz... az jobban fog fájni neki és neked is ,ne hagyd elmenni szerintem ,6 év az már megér annyit hogy ne csam egy szempillantás alatt zárd le ,nem hiszem hogy azért nem reagált mert nem viszonozza ,lehet hogy pont fordítva ,de az hogy részegek voltatok ,az is lehet egy ok xD ,szerintem mondd el neki józanon is ,lesz ami lesz ,max vége lesz a barátságnak ,de te erre már úgy is nagyon felkészültél ,szóval inkább tedd meg ,mint hogy azon rágódj hogy miért nem tetted
2017. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos 5 hónapja történt, hogy ezt megtettem, azóta 3 mondatnál nem váltotottunk többet, semmit sem fűzött az esethez. Úgy odamenni és ezzel kezdeni elég meredek lenne, és, hogy elkezdjek szimplán jópofizni 5 hónap után, kicsit feltűnő lenne.
2017. nov. 29. 22:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszóval fos*k mint az állat, lányokkal meg már azt se tudom, hogy kell beszélni 😂😂
2017. nov. 29. 22:06
 4/7 anonim válasza:

#1vagyok (de nem lényeg.. 😂)

Fejezd ki neki hogy mennyire hiányzik,miért voltál klyen ,meg hogy azóta is ezen rágódsz

De ha ennyire nem akarsz belevágni kezdd azzal hogy hiányzik a barátságitok,és nagyon megbántad stb.

Mondom lépned kellett volna 5 hónapig rágódni ezen és ilyen könnyen eldobni... azta...

Na mindegy próbálkozz nála a lányok értélelik ezeket a gesztusokat és szerintem még örülni is fog neki ha őszinte vagy

2017. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az a legjobb ha őszinte vagy (nem egyszerű ,de na)

Vagy még 5 hónapot akarsz ezen rágódni?

Jobb később mint soha ,ha meg feltűnő lesz ,kit érdekel ? 😂 semmit nem veszítesz ,próbáld meg 😂

2017. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem egyidőben szerettétek egymást és ez a vonat már elment. Nem megbántani akarlak, hanem a relitás talaján megmaradni, de fordított esetben neked, hogy esett volna ha ő nem ír vissza? Vannak dolgok amik visszafordíthatatlanok, ez a lány egy életreszóló lecke neked. Sanszos, hogy soha nem lesztek együtt, ami ellen már nem tudsz mit tenni. Ha úgy gondolod segít, mondd el neki, hogy mit érzel, de mindenképpen személyesen. Őszintén megvallva nem csodálkozom a lányon, alapesetben azért vagy együtt valakivek, hogy jól érezzétek magatokat és pozitív élményekkel gazdagodjatok, tőled az ellenkezőjét kapta. Ne marcangold magad e miatt, fiatal voltál, éretlen és tapasztalatlan. Ami történt megtörtént, lépj tovább és csak azért, hogy elmondhassátok, ne beszéljetek "kötelezően". Hagyd, hogy boldog legyen mással és magadnak is engedd meg, hogy találhass mást.
2017. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vicces visszaolvasni ezt, tényleg nem volt semmi értelme, hogy elmondtam, nem érzett semmit, nem is lett semmi belőle, csak az zavar, hogy még most is eszembe jut? 😀 lool
2019. jan. 5. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!