Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segitsen! Mit csinaljak...

Valaki segitsen! Mit csinaljak? (Hosszabb sztori)

Figyelt kérdés

Tavaly atmentem hatosztalyos gimibe. Eleinte nagyon sok baratom volt. Konnyen ki lehet velem jonni szerintem. De azota lassan masfel ev telt el es senkim nem maradt az osztalybol. Szo szerint. Tiszta klikk az egesz osztaly (2-3fos) es sehova nem tartozom. A volt legjobb baratnom leszar.

Nagyon rosszul esik. Az ofom is mindig basztat engem (de o mondjuk mindenkit). Utalom mar a helyet es utalok nap,mint nap bejarni. A lanyok egy resze folyton arrol beszel,hogy milyen koverek es fogyniuk kell es alig esznek valamit vagy folyton az egeszseges kajakrol beszel. Komolyan masrol nem szol a vilag csak errol?

Mar semmi onbizalmam nincs. Pedig annyira erosnek se mondanam magam. 170cm vagyok es 65kg kb. Nem vagyok annyira vekony de azert duci se. Es neha azt ertem h ezert nincs velem senki. Marmint a kulsom miatt. Lehet hulyeseg. Pedig sokan mondjak h milyen szep vagyok es jo az alakom. De nem tudom elhinni mar. Szerencsere jovore masik suliba megyek at,de ezt a felevet nehezen fogom kihuzni az tuti. Hogy lehetne megint onbizalmam es hogy birhatnam ki ezt a felevet?

Segitsetek legyszi:(

15/L


2016. febr. 3. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerű: ne rinyálj, hanem tedd a dolgod: tanulj! Ennyi. Bárcsak nekem is ennyi gondom lenne, mint neked van. Hatszor ennyi van, mindegyik sokkal komolyabb, mégsem nyafogok itt az oldalon. Ez van, én még csak tenni sem tudok ellene. Neked jobb lesz egyszer, nekem nem. Vannak nálad sokkal rosszabb helyzetben lévők. 15 éves vagy, nem kell tetsződjél senkinek, tanulj, mert az a dolgod. Ennyi. Sok sikert és kitartást!
2016. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez általában mindenhol így van, az elején még mindenki barát, majd az idő múlásával kialakulnak a klikkek

ha nem érzed jól magad, nem tudsz átmenni egy másik osztályba? vagy próbálj meg barátkozni valakivel, akár fiúkkal is

2016. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Realizálj. Ne higgy, tudj.

Miért akarsz idiótákkal kommunikálni?

2016. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!