Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg kellett volna csókolnom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellett volna csókolnom? Hiszen nincs esélyem nála?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon szerelmes vagyok egy lanyba :/ De pont abba akibe nem kellett volna. Igazabol o tokeletes legalabbis szerintem, nagyon gyonyoru meseszep lany de amikor megismertem a szemelyet, hogy milyen o maga akkor zugtam bele igazan. Mert olyan mas O mint a tobbiek, sokkal joszivubb, baratsagosabb, humorosabb es neha kicsit naiv de attol meg okos lany. En nem tudok nala tokeletesebb part elkepzelni O ilyen, kivul belul szep. Persze sokan irigyek ra a hata mogott. Es el lehet kepzelni hanyan nyomuknak ra, idoesebbek is. Hogy mi van koztunk azt nemtudom. Neha ugy erzem talan en is tetszem neki, maskor meg kimondja, hogy nem. Sokszor latom, hogy nez engem, aztan ha eszreveszem elkapja a tekintetet, sokszor a kozelembe ul/all es beszel rolam masoknak. Ha kettesbe vagyunk eleinte kb full kuss van de aztan hamar mas lesz minden, olyan jol elbeszelgetunk, nevetunk, ugy elvagyunk. Csak ritkan vagyunk kettesben mert nem merem ugy elhivni...


Az a problema, hogy alacsonyabb vagyok nala :((( Es koztudott hogy neki milyen pasik jonnek be a tipikus meno magas helyes sracok. Igaz csak par centi de azert erezni. Sot amit irtam, hogy beszelt rolam nos egyszer a baratnoivel beszeltek a sracokat a kornyezetukbol es ALLITOLAG mikor szobajottrm az egyik baratnoje mondta, hogy “tizbol minusz egyes hahaha” (mert utal engem az a csaj valamiert) es a lany meg mondta, hogy “azert nem...” “szerintem helyes lenne csakhat olyan alacsony”. Szoval mondta, hogy nincs eselyem nala. Meg ezt megbizhato forrasbol tudom.


Viszont neha ugy viselkedik, hogy nem tudom. Gondolom bir engem, baratok vagyunk oke. Ezert ul mellem, nez, beszelgetunk orakat, neha atolel. Ez baratsag kategoria igyekszem nem felre erteni, mert igyis faj nemhogy meg beleelnem magam. Viszont a multkor mar este volt es sotet. Es nagyon fazott, raadtam a sapkam, salam, aztan bebujt a kabatom ala is mert tenyleg nagyon fazott es raadasul nekem volt esernyom. Es igy vartunk a tobbiekre ott voltak nem messze, aztan mondta hogy mi lenne vele nelkulem viccbol, de nem nezett ram a tobbieket nezte viszont neha igy belenezett a szemembe de nem is tudom leirni, hogyan meg azt sem mit erezem akkor, aztan mosolygott magaban. Igazabol en is csak ezt tudtam csinalni nem tudtam mi van nagyon zavarba jottem csak annyit tudtam kinyogni, hogy csodaszep vagy. Erre o is zavarba jott vagy nemtudom mondta, hogy ajj koszonom es meggyurte a kabatom meg lefele bamult . Gondolom ha csokot akart volna ram nez hosszan nem?

Aztan pont jottek a tobbiek, es leultunk de ugye nagyon hideg volt es a lanyok nem akartam igy raulni. Es ket ismerosunk akik egyutt vannak ugye a fiu az olebe vette a lanyt es ugy ultek. Aztan O kapasbol odajott, hogy az olembe ulhet? De van itt egy kis gond marmint biztos ertitek... Szoval nem akartam hogy odauljon mert a amikor hozzambujt es ugy ALLtunk az nagyon tetszett szoval ertitek es nem tudom mit szolt volna mert ha odaul eszreveszi ertitek... Aztan mondtam, hogy hat nemtudom blablabla faj a labam es akkor igy “aha... jolvan mindegy” es mashova ult le kva rosszul esett...Utana mar alig szolt hozzam. Sot azota nem is beszeltunk :((


Nem tudom utolag mit kellett volna csinalnom vagy mi volt ez az egesz. Talan tetszem neki? Meg kellett volna csokolnom? Vagy mi? En nem ertem mit akar tolem... (15 evesek vagyunk) bocsi ha hosszu lett.



2017. nov. 30. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

R.M.! Raszoritos modszer, ha erzed h tre lesz a helyzet vagy mar eppen az akkor a pocsod felhuzod a hasad es a nadragod koze. Lesz meg amikor majd hasznalni kell.

Ezt az olbeulest elbenaztad.

Nekem a szoke haju lanyok jonnek be nagyon, a barnaval nincs bajom, de a fekete.. Szerintem attol egy lanynak halal hozo varju arca lesz, de fekete haju baratnom volt 1evig..

2017. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1# Te mit szívtál? :D
2017. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ja amúgy szerintem szeret a csaj
2017. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És szégyelted volna ha felizgultál volna rá, szerintem jól esett volna neki, én most a helyedben elmondanám neki, hogy miért nem akartad, hogy az öledbe üljön.
2017. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Most írjak rá, hogy bocsi de felállt? Ez hogy venné ki magát? Most lehet örült volna neki de lehet felugrott volna sikítva, hogy fújjj. Fogalmam sincs tetszek-e neki és ez kikészít, úgy megkérdezném konkrétan tőle de ez nem így működik... Szerintetek csókot akart vagy mi? Segítsetek már :(
2017. nov. 30. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogymar meg senki nem hasznalta ezt a modszert :o

Csak nyaron a starndon(vagy barmikor amikor polo nelkul vagy, nem ajanlatos mert kibujhat mint a nyul a kalapbol

1#

2017. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia,


Mivel még eddig senki sem adott konkrét választ, ezért elmagyarázom lány szemszögből a történetet.


Valószínűleg ő is érez irántad valamit, csak még magának sem merte bevallani, nemhogy neked - és talán ezért tagadta le, mindenféle kifogás mögé bújva (pl. hogy alacsony vagy), pedig igenis bejössz neki.

Nem tudom, hogy miért csinálja, amikor ő is tudja, hogy az érzés kölcsönös. Ezért sajnos csak magamból indulok ki, de nem vagyok biztos abban, hogy más is ennyire előre vetíti a dolgokat; félti a barátságotokat.


Csak képzeld el, hogy együtt vagytok, de pár hónap/év múlva szétváltok. Ezután bármennyire is próbálnátok, nem tudnátok egymásra csak úgy tekinteni. Inkább fontosabb neki több év barátság, mint néhány hónap szerelem. Ezért ne haragudj rá és ne is légy csalódott. Csak minél több időt akar veled tölteni és nem akar elveszíteni.


Az utolsóhoz még hozzáfűzném (csak feltételezem, hogy így történt);

Megint a közeledben akart lenni, egy kicsit hozzádbújni stb. Az pedig, hogy elutasítottad, számára azt jelentette, hogy szereted, de ,,forever friend zone" van számára. Ez pedig egy kicsit szarul esett neki, lerázásként élte meg. Mert valljuk be, egy normális, 15 év körüli lány nem arra gondol, hogy azért nem engeded az öledbe ülni, mert...

Szóval ,,vette a lapot" és elkerül téged, nehogy még jobban csalódjon.


Szerintem menj és beszélj vele, tisztázd a dolgokat, mert mind a ketten össze vagytok zavarodva, és nem tudjátok, hogy most milyen a kapcsolatotok. :)


15/L

2017. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. egy éves sztori látom, de azért elmondom, hogy szerintem mi volt.

Kölcsönös vonzalom volt köztetek, de a lány érezte a bizonytalanságodat, és ez nem annyira imponált neki. Ezért maradtál csak a barát-zónában.


A barátnős beszélgetésben azért "csak" azt mondta, hogy de azért alacsony, mert akit nagyon leócsároltak, azt mi a fenének mondja, hogy nekem hú de bejön? Azért, hogy cikizzék? Lehetett volna úgy értelmezni, hogy tetszel neki külsőleg, belsőleg, csak hát kicsit alacsonyabb, ami egy tény, de csak te csináltál nagy jelentőséget.


Volt egy nagyon meghitt helyzetetek azzal, hogy egy rakás lovagias gesztust tettél, és egy bókot is mondtál neki, amivel bátorságra utaltál.

A lány kész lett volna arra, hogy ilyen ürügy alatt viszonozza a közeledésedet, te meg mások előtt visszatáncoltál - legalábbis neki ez jött le. Ezért nem szólt utánad hozzád.


Ezt meg kellett volna vele utána beszélned igen. Elmondani, hogy annyira tetszel neki, és ebben a helyzetben nagyon zavarban voltál, és attól is, hogy mások előtt hogy reagált volna. Szerintem így megértette volna, sőt, és még az őszinteséged is imponált volna neki, meg hogy nem akartad mások előtt őt is zavarba hozni.


Így ebben a formában, ha nem történt valami, amiről nem tudunk, elpuskáztad.

2018. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!