Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Szval, ha nem érdekel egy újabb "szerelmi történet" akkor most hagyd el ezt a kérdést... Ha meg elolvasod, akkor előre is köszi. Na szóvaal. Van egy lány (mindketten egyébként 15 évesek vagyunk, én 4 hónap múlva 16) akivel áprilisban megismerkedtem közös ismerősök által,aki sajnos nem a mi városunkban el, hanem úgy 9-10 km-re innen... Ami egy óra egyébként busszal, szval nem olyan sok. Nem is egy suliba jártunk, és most se egybe járunk, bááár ha sikerül atíratkoznom a József Attilába Pestre akkor pár száz méterre fogunk csak tanulni. És az még jobb lenne..(nem ezért akarok, hanem mert Érden nagyon rosszul érzem magam a sulimban, 9.osztaly) na de a helyzet. Általános végére egész jóban lettünk, ilyen haveri viszony volt, sokat röhögtünk, stb... Majd nyáron elkezdtünk találkozgatni, először csak társaságban. Egyre jobban lettünk, majd júliusban már barátok is voltunk ilyen rövid ido alatt. Szinte mindent tudtunk egymásról, ha tehettük egymással beszéltünk, késő estig fent maradtunk és érdekelt ami vele van és őt is ami velem.. akár hajnalban feküdtünk le aludni, nem érdekelt...nyár volt, új barátság, élvezni kell. Majd augusztusban talán megváltozott valamit. Belém szeretett a lány. A barátnője is elmondta a hónap végére és a közös barátaink. Nem hittem nekik... Majd én is belészerettem..de féltem, hogy ő mégsem úgy érez, ezért mint eddig a "kapcsolatban" megvárták mindig, hogy ő kezdeményezzen. Elhívott szeptember elején kettesben találkozni. Talán ez lehetett az 5. találkozónk.. de itt direkt egyedül akart menni... Jól éreztük magunkat. Majd szokásos összebújós olelkezessel köszönt el, amit egyébként már a második alkalommal megtett...szval abszolút rájöhettemm volna mit akar. Majd telt az idő, szeptekber vége lett, vettem a bátorságom,( baràtnője írt rám,hogy most mit is érzek, a csaj mit érez, ilyen legyek vele, így gondoljam komolyan stb...) Így elhívtam.. először a szülei nem engedték el, mert sok tanulni valója volt, majd következő hétvégén ő mondta le, és konkrétan az egész "barátos cuccot".. megmondta, hogz időre van szüksége, blablabla.. majd pár hétig még erőltettem a dolgot, amivel szintén csak rontottam, hogy beszéljük meg, mi egyáltalán a baja..azt mondta, hogy szeret meg minden, de épp ezt nem akarja... Belém szeretett, de most jobb lenne ha nem lennék..ezek után elhhetitek, hogy többet az életben nem fogok kezdeményezni egyszer sem senkinél...😂😂 Egyszer akartam, akkor is minden tönkrement.. majd nagy nehezen október elején találkoztunk és akkor is csak tovább rontottam a helyzetet.. beszéltünk, és konkrétan lefagytam..nem esett jól amiket mindott..nem bírtam rájuk reagálni és nekik ebből az jött le hogy halálra unom az egészet, meg szarok is rá. Majd mondtam, hogy akkor én most megyek, egy sima integetesse elkoszont,majd még egyszer rám nézett és eltűnt.. utána mentem, de sírva fakadt és elszaladt...majd hetek után elmondta, hogy persze hogy elszaladt, nem akarta hogy sírni lassan. De persze azt akarta hogy utolérjem de én még nem futottam utána setaltam... Szval egy halatalmas idióta voltam. Majd pár hét után megint beszéltünk, akkor már komolyabban, nem csak veszekedtünk, stb.. hanem tényleg elmondtam én mit érzek... Csak utána meg írtam neki, hogy inkább ezt ma hagyjuk..ő ezt megértette. Aztán másnap meg mondta, hogy neki ez így egyből nem fog menni, nem fog a karjaimba visszarohanni ..szval ezt is elrontottam... szval annyi esélyem volt helyre hozni, de mindig csak elcsesztem. Most meg már ott tart, hogy rég elakar felejteni, nem is szeretne beszélni.. egy hete amikor rairtam, hogy akkor gondolkozott e ezen, mondta hogy igen, de ezt másnap mert most hulla...másnap meg már igazából elmondta, hogy nem érdeklem, hagyjon békén mert végre túllépett, és még megint visszarántottam.. elmondta már, hogy szeretett, csak nem értem akkor miért kellett ezt csinálnia? Két hónapja nem beszéltünk normálisan, nem voltunk együtt sehol..ez neki mire jó?


Szerintetek van még esélyem? Vagy felejtsem el?

Ha igen, mit kéne tennem?mi az aminek ilyenkor örülnétek lányok?



2017. nov. 26. 14:32
 1/5 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el,lépj te is túl rajta.
2017. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hátigen... Ez lenne a legegyszerűbb és célravezetőbb. De nem bírom. Nem most vagyok először szerelmes, bármilyen furcsa is, de ez más. Benne tényleg meg van ami kell nekem...minden. kevés ilyen lány vagy. Még a hibái is "jók..azokon is csak röhögni tudok, egyszerűen nem tudok belekötni. Főleg mosmtar hogy ez az egész történt, meg egy kicsi lelkiismeret furdalásom is van, amiért így viselkedtem... De még jobban kell nekem. Nehéz az élet ..😂😂
2017. nov. 26. 21:18
 3/5 anonim válasza:
Akkor viszont próbáld visszaszerezni:) kevés ilyen van aki képes harcolni érte:)
2017. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél semmit. Legalább is ne most... Ha tudsz várni rá 1 évet (nem minden esetben érdemes) és még akkor is rá gondolsz egy év elteltével megéri próbálkozni, azt is majd akkor ha érdekel le tudom írni hogy hogyan és miként.

19L

2017. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eskü nem értem az ilyen sztorikat, számomra hihetetlen hogy ha mindketten tudjátok hogy szeretitek a másikat, és ő is szeret titeket, akkor miért nem jöttök össze. Harcolj érte tesó, ha tényleg szerelmes vagy belé, és ő is beléd akkor megéri! Pár hónapja szakítottam egy lánnyal akibe fülig szerelmes voltam, és életem legrosszabb döntése volt, minden nap magamat rágom miatta, te ne tedd ezt, legyél okosabb és ne engedd el! Ha tényleg szeret akkor megérti mit akarsz, ha meg nem akkor meg úgyis mindegy :D fel a fejjel és hajrá :D
2018. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!