Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szemezzek vele? És utána?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szemezzek vele? És utána?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik.Én:14 ő:16

Mar párszor beszeltunk nagyon aranyos.De inkabb csak szemezunk. Legtöbbször amikor ránézek ramnéz de egy 2mp utan en mindig elrantom a fejem és nem merek a szemébe nézni.Vagy ha ott àll mellettem akkor se merek ránézni. Miért? Szerintetek nézzek bele több ideig a szemébe es varjam mi történik?Sose vartam meg mit csinál mert mindig én rántottam el a fejem. És utána a szemezés után mi a következő lépés??Beszelgetés és??Amivel tuti bevágodok nála??



2017. nov. 30. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy sokszor nem könnyű tartani a szemkontaktust, de próbáld meg leküzdeni a félelmeidet. Gondolj arra, hogy ez nem egy teljesen egyértelmű jel, tehát nem nagyon jöhetsz ki belőle kínosan, mégis veszi az adást a fiú, ha nem idióta. Légy biztos a dolgodban, hiszen nem veszíthetsz semmit. Miután ez sikerült, ejts el egy halvány mosolyt, ez gyakran beválik. Ha látod, hogy többször is viszonozza a mosolygást, illetve a szemezést hosszabb időn át, akkor már simán odamehetsz hozzá valamilyen ürüggyel, de vigyázz arra, hogy ne legyen túlságosan feltűnő. Azt, hogy milyen témában keresed meg, már neked kell kitalálnod, mivel én nem ismerem a srácot. Valahogy puhatold ki, hogy miket szeret, mi a gyenge pontja, mi az a téma, amire azonnal ráharapna. Nem annyira bonyolult ez, de kell hozzá némi találékonyság, az tény. Illetve... Még lenne valami. Arra még nem gondoltál, hogy ismeretlenül adod a tudtára az érzéseidet? Tisztában vagyok vele, hogy ez kissé gyerekesen hangzik, de nem hülyeség. Ismerek olyat, akinél ez hatásos módszer volt. Így láthatnád a reakcióját, és egy jó kiindulópont lehetne a továbbiakban, de nyilván nem kötelező, ha nem tetszik.

Na, de úgy nagyjából ennyi lenne... Nagyon remélem, hogy tudtam segíteni. Ha esetleg még van kérdésed, nyugodtan keress meg privátban. :)

2017. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!