Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítne? Fogalmam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítne? Fogalmam sincs mit tegyek. Bejön egy srác akinek én is bejövök állitasa szerint, de elmodta hogy az ő ideálja olyan aki nem túl duci sem túl vékony de van mit fogni rajta. Nagyon rosszul esett ez mivel, hogy én nagyon vékony vagyok.

Figyelt kérdés
Nem értem akkor ezt az egészet ha nem vagyok az esete mért foglalkozik velem? Hogyan jöhetek én be neki így? Meg is kérdeztem tőle ezt erre csak azt modta éppen ez az érdekes benne nem kell mindent érteni. Félek attól is, hogy a későbbiekben lesz ebből probléma, mert hogy rajtam nincs mit nagyon fogni ugye...

2017. dec. 2. 22:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én L/17 Ő F/21
2017. dec. 2. 22:10
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hízni :)
2017. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy hízz, egy ember miatt ne változtass magadon.

Lehet alapból nem te vagy az ideálja, de annyira tetszik rajtad/benned minden más neki, hogy nem zavarja egy ilyen apróság. :) Meg persze lehet az is, hogy nincs más lehetősége, csak te vagy az egyetlen a közelében. Meg lehet egy rakat másik indok, tudod az ő válaszát, mást nem fog mondani, mi nem látunk a fejébe, most már csak az a lehetőség áll fenn, hogy hazudott vagy igazat mondott.

2017. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hizni nem tudnák sajnos ugyanis örököltem ezt:(

Az igazság az, hogy még találkozi sem találkoztunk képeken látott kb ugyan olyan vagyok képeken mint élőben. Nagyon félek találkozni vele...:( eleve féltem, hogy nem jövök be neki így mostmár mégjobban nem merek, hogy tisztában vagyok ezzel vagyis az ideáljával ami én egyáltalán nem vagyok :( . Nem értem Őt hogyan tudok én neki tetszeni

2017. dec. 2. 22:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha még nem is találkoztatok, akkor lehet, hogy élőben nem is jönnétek ki jól. Lehet ott nem is tetszene neked. Annyira imádom, ahogy az emberek bedőlnek ennek az illúziónak. Akivel te chatelsz, az nem is létezik valójában, neten mindenki (aki tud írni) a saját, feljavított másolata. Neten rendelkezésedre áll az a plusz pár másodperc, ami élőben nem, ami alatt átgondolhatod mit reagálsz, mit mondasz, és így a tökéletes válasszal tudsz előrukkolni. Szerintem mondanom sem kell, hogy a való életben elég érdekesen nézne ki, ha mindig, mielőtt megszólalnál, fél percig gondolkodnál a tökéletes válaszon. Senki sem olyan, mint ahogy az interneten viselkedik. Nem szabad ennek bedőlni.
2017. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát akkor jöjjetek be xD kit érdekel
2017. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én találnék rajtad fogást :P
2017. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tesképzavaros vagy, de azért hány kg vagy, magasságod? :D


Amúgy az ideál, az csak 1 álomdolog..., attól még lehet h bejössz neki...

2017. dec. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#5 válaszoló ebben nagyon igazad van,

de attól még bennem van a félelem, mert úgy érzem nekem Ő be fog jönni csak én nem neki><. Hát 168 cm vagyok 45kg nagyon gáz:/?

2017. dec. 3. 12:26
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Ez már inkább a kórosan sovány kategória. Szerintem menj el egy pszichológushoz, mert nagyon nincs rendben a testképed.
2017. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!