Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítne? Fogalmam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítne? Fogalmam sincs mit tegyek. Bejön egy srác akinek én is bejövök állitasa szerint, de elmodta hogy az ő ideálja olyan aki nem túl duci sem túl vékony de van mit fogni rajta. Nagyon rosszul esett ez mivel, hogy én nagyon vékony vagyok.

Figyelt kérdés
Nem értem akkor ezt az egészet ha nem vagyok az esete mért foglalkozik velem? Hogyan jöhetek én be neki így? Meg is kérdeztem tőle ezt erre csak azt modta éppen ez az érdekes benne nem kell mindent érteni. Félek attól is, hogy a későbbiekben lesz ebből probléma, mert hogy rajtam nincs mit nagyon fogni ugye...

2017. dec. 2. 22:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen vagyok 😔😔😔

Akkor tuti nem fogok neki bejönni így igaz?

2017. dec. 3. 17:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudhatom.
2017. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hmmm sajnos nagyon sajnos hogy én sem tudom:(. Nem tudom felfogni ha egyszerűen nem vagyok az esete még is hogy hogy foglalkozik velem
2017. dec. 3. 22:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem ideáljaim a túl kövér vagy sovány nők mégis megdugom őket ha nincs más. :)
2017. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát ha az a célja....akkor nálam nincs lehetősége erre.
2017. dec. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!