Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell kezdeményezni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezdeményezni egy lánynál ha nem vagyok biztos abban hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. Úgy tűnik mintha én is tetszenék neki, azonban ebben nem vagyok biztos. Hogy szokás kezdeményezni a "mai" lányoknál? Én F15, ő L15.

2017. dec. 2. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel
2017. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl. nagyon szeretem, ha egy fiú tudja használni a mondatközti írásjeleket. Egyébként meg minden lány más, és minden ilyen kérdés idegesítő, és nagyon unalmas már. Menj oda hozzá, köszönj neki, dumáljatok, aztán majd megtudod, hogy lehet -e köztetek valami, vagy sem.
2017. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adom az utolsót!
2017. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menyire isnered a lányt ? Amugy kezd vele beszélgetni olyanokrol amit szeret és ha látszik rajta hogy érdekled vágbele és hívd el egy randira .15L én pl imponalonak tartom hogy ha van anyi bátorság egy fiuban hogy megkérdezze mert a mai fiuk több ségében nincs.
2017. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!