Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik fiu haveromba de o belem nem mit tegyek? (14/L)

Figyelt kérdés
Van/volt egy fiu haverom akivel 2-3 eve joban vagyunk/voltunk. Nekem o nagyon megtetszett es nem mertem neki elmondani. De mikor odaig jutottam hogy elmondom neki, mar keso volt, mert mar tudta. Es elkezdett utalni. De utana heten kibekultunk. Es minden tok jo volt. Tokre elvoltunk meg minden. Aztan most megint megharagudott ram. Es mondtam egyik baratnomnek hogy kerdezze meg hogy miert haragszik ram. Mert en hiaba kerdeztem nem valaszolt ra. Es azt mondta hogy azert mert en szerelmes vagyok bele. Es mar nem tom mitcsinaljak. Mondjak le errol az egesz baratsagrol? Vagy varjak mig megnyugszik?
2017. dec. 3. 09:48
 1/1 anonim válasza:

Fogadd meg egy idősebb tanácsát. Ha közeli, fontos barátod akkor nyomd el az érzéseid. legtöbb esetben nem vezet jóhoz. 10 év barátságom ment rá arra, hogy szerelmet vallottam annak a lánynak aki mindenkinél közelebb állt hozzám, akit sokszor csak húgomként mutattam be, egy olyan lánnyal akivel csak akkor éreztük jol magunkat ha együtt lógtunk és órákat tudtunk telefonálni a semmiről. Egyik pillanatban még csak agy atom jó nő volt aki szerelmileg közömbös, kövi héten meg nem tudom mi történt de beleszerettem. 4 hónapig gyötrődtem mire elmondtam neki, de addigra tudta mert rájött. Akkor jött az, hogy akkor kicsit kerüljük egymást, suliban nem nagyon kerestük egymást pedig a szomszéd teremben volt, rá pár hónap múlva érettségi aztán nyár és ez véget is vetett mindennek. Azóta ujra jó barát de sosem lesz a régi..

A legtisztább az ha kettesben lesztek és beszélgettek. Kérdezd meg tőle, hogy ez őt zavarja e és ha igen miért. Ha zavarja csak mond meg neki, hogy nem tehetsz róla nem akartál belezúgni de ez van és próbálsz tenni ellene de nehéz.

2017. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!