Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb haveromba. Mit csináljak? 14\l

Figyelt kérdés
Majdnem egy éves kapcsolata van....sokat veszekedunk.de ha együtt vagyunk olelkezunk puszilgat nyakamat csokolgatja.....érez valamit irnatam vagy mi?segítsetek..
2016. júl. 11. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2016. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
?
2016. júl. 11. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Csak szexre kellesz neki
2016. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adelll ***** válasza:
Biztos bejossz neki.. De igy hogy baratnoje van nemhiszem h komolyan gondolna a dolgot.
2016. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdésed egyébként?


Ha valaki tetszik neked de ő mással jár, akkor te vagy a fekete bárány, mert mérgezed a kapcsolatukat.


Saját tapasztalatomból beszélek, amikor azt mondom, hogy ne adj sok jövőt olyan kapcsolatnak ami úgy kezdődött a te életedben, hogy neki már volt valakije de dobta mikor belédszeretett. Miért?


Mert aki egyszer ilyet csinál az bármikor megteszi veled is a jövőben, nem feltétlenül az első évben, hanem ki tudja? Sohasem tudhatod biztosan, hogy mikor fog otthagyni ugyanúgy ahogy az előtted lévő kapcsolatát hagyta ott érted.


Anno én is így ismertem meg az első szerelmem, már 3 hónapja jártunk együtt amikor bevalotta, hogy "MOST szakított az előző barátjával!"


Rá két évre megvolt az eljegyzési ebéd a két családdal, 7 nappal később visszaadta a jegygyűrűt mondván, hogy a szilvesztert már az új barátjával akarja tölteni.


2 évvel később gyereket szült a férjének, rá 1 évre beszéltem vele kérdeztem, hogy mi újság, azt válaszolta, hogy most kapta rajta a férje, hogy ő valaki mással dug a hálószobában. Kérdeztem tőle, hogy ezt miért csinálta, azt válaszolta "mert unom a banánt".

2016. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Biztos nagyon kedves fiú lehet, ha mással jár és téged csókolgat.... Nem tudom mi lehet a fiú fejében, de hogy egyikőtöket sem becsüli sokra az valószínű. Persze ez adódhat fiatalkorából is, de ez nem jogosítja fel arra, hogy bárkit is hülyének nézzen.


Egy szónak is száz a vége, mivel te vagy a kérdező neked adok tanácsot. Állítsd magad várakozó álláspontba. Ne engedd hogy puszilgasson! Miért? Egyrészt meglepődik, talán észbe kap. Másrészt most épp kihasznál, ne alázd meg magad. Harmadrészt akkor te leszel az elérhetetlen elhúzott mézesmadzag :)

2016. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!