Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom "eltávolítani" a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom "eltávolítani" a bátyám barátnőjét?

Figyelt kérdés

A bátyámnak van egy barátnője aki teljesen nevetségesen viselkedik.A csajnak csomó fiúhaverja van akivel pusziszkodik ölelkezik tapizzák is őt. Ezért már szólt a bátyám de nem vmi komoly ezért nem csinált nagy ügyet.Viszont a batyamnak is vannak lánybaratai akire full féltékeny, mindig balhézik pedig ők tényleg semmi olyat nem csinálnak.A bátyám barátnője megtiltotta bátyámnak h velük beszéljen,nézi a telefonját követi h mit csinál kivel megy.Bátyám ezt mind megcsinálja nem áll ki magáért pedig sokszor beszélek vele erről de nagyon szerelmes.Mintha megbabonázta volna, egyre több mindent tilt meg tőle és a bátyám ahogy fütyül a lány úgy táncol. .. A lány meg mindent megenged magának mégis durván féltékenykedik.Mondta már h megtepi megveri azokat a lányokat akik szóba állnak vele ilyesmi..

Mit tudnék tenni h szakítsanak és felébredjen a bátyám h mit művel ez a lány?

Mindenképp én akarok tenni vmit nem fogom hagyni hogy ezt csinalja ez a nő



2017. dec. 5. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem hagyd
2017. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék neki segíteni mert egyre jobban behálozza ez a lány, de nem tudom h lehetne
2017. dec. 5. 22:56
 3/7 anonim válasza:
A bátyád cuccai közé tegyél egy terhességi tesztet, de úgy , hogy kibontva meg tedd a víz vagy valamibe a végét. 1000-ft gyógyszertárban :D D úgy csináld , hogy előbb találja meg a csaj mint a bátyád :D Aztán bízd a véletlenre a dolgot lesz ami lesz :D Max ha nem szakítanak azt mondod , hogy vicceltél :D
2017. dec. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 tetszene az ötlet csak ők még nem szexelnek
2017. dec. 6. 05:46
 5/7 anonim ***** válasza:
azt honnan tudod?
2017. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bátyám 16 éves és a barátnője 14 (én is)

Biztos h nem feküdtek le

2017. dec. 6. 17:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit tudnék tenni? Segítsetek :(
2017. dec. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!