Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek milyen az ideál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen az ideál?

Figyelt kérdés

Csak kulso tulajdonsagokra lennek kivancsi:)

Bejon a mukorom? Derekig ero haj? Az ombre haj (nem kek meg rozsaszin)? Vekony vagy molett? Egyebek😊 valamint szamitanak e a domborulatok? Mi az amit ugy elviselnetek? Ne kimeljetek.



2017. dec. 6. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Olyan sokféle lányhoz vonzódtam már, hogy konkrétan nem tudom mondani. Az egyedüli dolog, ami mérvadó talán, az hogy minél természetesebb legyen. Festheti a körmét, de ne legyen ilyen karomszerű műköröm. A többi meg őszintén változó. Tetszett már telt, vékony lány is, nem tudok pontos választ adni, mivel a külső alapján nem lehet dönteni szerintem.
2017. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából engem pont nem érdekel, hogy van e műkörme, vagy sem (: A rövöd haj az szerintem csúnya egy lányon, szóval abból inkább a hosszabb, ami félgöndör. A szőkésbarna szín az nagyon tetszik, de természetesen a szimpla barna is benne van az ízlésemben. Nekem a vékony lányok jobban bejönnek. Igazából nekem a mellben csak annyi a lényeg, h legyen ott valami, a túl nagyot már pl nm szeretem. A comb se legyen túl vastag.


...de (attól függetlenül, h azt mondtad, csak külsőre vagy kíváncsi) a belső sokat változtathat a későbbi benyomáson. Ez csak az, ami így kb első látásra megtetszik...

2017. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha van mukorom,meddig van az a szint mikor allj,es mar szinte gusztustalan?

Itt is es a fentiekben is nem magamrol beszelek,csak peldak😊

2017. dec. 6. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem jön be a műkarom. Nyak aljáig-tól kezdve egészen derékig érő haj is bejön. Ombre haj is. Vékonytól a husisig bármi. Nem a domborulatok alapján választok párt,de a jó forma az jó forma. Egy barátnőt elviselnék.
2017. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Undorító a műköröm.
2017. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te :3

18F

2017. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az egyik féltesóm az ideálom. Pont ezért nem beszélgetek vele. #sadstory

Amúgy hosszú göndör barna haj, ragyogó kék szem, kissé szeplős arc, kicsi mellek, és formás popsi.

Elég, vagy mondjak lábméretet is? :D

2017. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem külsőre az ideálom:

Hosszú, kb mell vonaláig érő szőke haj, kék szemek, helyes, mosolygós arc, Illetve még lehet vagy fekete keretes szemüveg, vagy fogszabályzó is (a kettő együtt már nem ideál)

B kosaras mellek, vékony alak, puha, kisebb kerek fenék, mellé puha combok.


De persze ez csak az ideál, nyilván sokféle lány bejön, vagy az ideál egyáltalán nem mérvadó hogy kik tetszenek még.

Egyedül a molett/telt alkat, ami kizáró ok nálam.

2017. dec. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem fehér bőr, hosszú fekete haj, egyenes. :D (lehet többszínű(+kék, piros, rózsaszín, lila, meg mér biztos van pár), csak az "alap" fekete legyen.). Akkor még, formás segg. A melle az annyira nem izgat, amíg látszik. :D (Mondjuk egy B-C már tökéletes, de az A-ra sincs kifogásom.)

Az arcon nekem a szem a legfontosabb, szóval legyen "nagy". :D Körülbelül 175-180cm magas.

Sminkelni lehetőleg ne. (A szemét normálisan igen, de a többit nem bírom. Rúzs, műszemöldök és a társai... amitől piros lesz az arcotok mert az valamiért jó, attól én nekem egyenesen hányingerem van, és akkor sajnos nem túloztam. :/)

Szerintem körülbelül ennyi.

Ja meg a parfümök (ez nem tudom idetartozik-e). Azoknak se szeretem a 95%-át.

Válogatós vagyok na... :/ :D

2017. dec. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!