Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy te mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy te mindig csak a csúnya vagy neked nem kellő embereknek kellesz, aki meg neked tetszik az meg rólad gondolja ezt?

Figyelt kérdés
mással is ez van?
2017. dec. 7. 09:19
 1/3 anonim válasza:
33%
Mert mindenki többre vágyik, mint amilyen ő maga. Magyarán egy átlagos kinézetű srác nem az átlagos lányok közt keres partnert, hanem a nála szebbek között. A nála szebb lánynak viszont nem kell az egy kategóriával átlagosabb srác. Ha felnősz, vélhetően egy hasonló kaliberű partner mellett fogsz kikötni, ritka, hogy egy nagyon szép nő ronda pasit szeret (vagy akkor a pasinak nagyon gazdagnak/híresnek kell lennie.)
2017. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked sem kell az, akinek kellenél.

Túlértékeled magad vagy félsz mások véleményétől. Majd évek múlva rájössz, hogy x vagy y milyen kedves, jófej volt, és milyen hülye voltál, hogy ezt nem értékelted.

És majd arra is rájössz, hogy z mekkora egy barom, és hogy lehettél annyira hülye, hogy róla álmodoztál éveken keresztül, és ezért mennyi mindenből kimaradtál.

2017. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Velem is ez van. Mindig. Aki nekem tetszik, annak én nem tetszem. Akinek meg én tetszem, az nekem nem teszik.
2017. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!