Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így? Összezav...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Összezavar teljesen.

Figyelt kérdés
Gimis vagyok. Mostanában(pár hónapja) azt vettem észre hogy a fiú aki tetszik néz engem. A szemembe néz de én folyton elkaptam a tekintetem egy idő után mert zavarba jöttem. Tesin is sokszor láttam hogy engem néz. Viszont van olyan nap amikor szinte egész nap kerül engem, rám se néz és olyan mintha nem tetszenék neki. Összezavar. Egyre jobban azt veszem észre hogy nagyon titokban néz. Már nem mer nyíltan nézni vagy nem akar. Ma is kiviharzott a teremből és nagyon komoly volt akkor is. Nemtudom mit csináljak. Kezdeményezni nem merek mert hát mivan ha elutasít és félreértelmeztem a jeleket. Köszönömön a válaszokat előre is és azt is hogy elolvastátok ezt a hosszúúú kérdést :) egyébként 15 évesek vagyunk.

2017. dec. 8. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
egyrtelműen tetszel neki sőt annyira hogy nézni sem mer de azért nem bírja ki nekem is az első szerelmem ilyen volt gyönyörű hosszú szőke haj tengerkék szemek az egész folyosón kiszúrtam egyből annyira szép volt csak nagyon féltem közeledni randiztunk és megcsókolni sem mertem
2017. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez biztos? :) Egyébként nagyon szépen köszönöm ^^. Csak tényleg úgy éreztem mintha közömbös lennék neki.
2017. dec. 8. 14:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon jól leplezi az érzéseit.
2017. dec. 8. 14:45
 4/10 anonim ***** válasza:

hát nem 100% csak nállam ugyanez volt amikor nagyont tetszett és láttam hogy jön a folyosón akkor egyből megfordultam elezdtem beszélgetni ással vagy az ellenkező irányba mentem

viszont az is lehet hogy nem tetszel neki és le akar rázni mert nagyon nyomulsz ideges miattad

2017. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50-50 vagy nagyon idegesíted vagy nagyon tetszel neki
2017. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet tetszem neki mert volt hogy tesin röpi előtt csapatot kellett választani ugye és azt mondta a barátnőm hogy hallotta amint azt súgta a haverjának hogy engem válasszon. És utána is nézett tesin.
2017. dec. 8. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van xD Ezek a srácok... :D
2017. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugye? 😂
2017. dec. 8. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor általában szégyenlős Sztem is tetszel neki!
2017. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget! Akinek van tapasztalata még az a személy eztán is nyugodtan válaszolhat erre a kérdésre vagy rámírhat hogy mit gondol. Mert nálam ez nem mindennapi :"D Mégegyszer köszi.
2017. dec. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!