Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik ilyen furán,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen furán, szerintetek érez/érzett valamit irántam?

Figyelt kérdés

Egykori nagyon jó fiú barátomról lenne szó, akivel többször terjesztették rólunk, hogy együtt vagyunk. Valójában csak barátok voltunk, de egyetlen lánnyal sem viselkedett így, mint velem: folyamatosan a közelemben volt, szinte minden órán mellém ült, karácsonykor verset kaptam tőle, többször mentünk haza együtt is. Kb. 2 éve azonban nagyon összevesztünk, olyan szinten, hogy nem is köszönünk egymásnak. Viszont mikor meglát engem, akkor szeme sarkából néz,néha sunyi vigyor is kiül az arcára,sőt ha távol van, egyenesen bámul. Visszahallottam az ismerőseimtől, hogy mindig kérdezősködik rólam, hogy mikor mit mondok nekik, mi van velem stb. Régebben üzentem neki, hogy jó lenne elásni a csatabárdot, de visszaérkezett a válasz, hogy semmi nem lenne már ugyanolyan. Igazából nem értem őt..a hátam mögött nyomoz, kutakszik, ha meglát tátja a száját, de azért köszönni meg kibékülni nem hajlandó velem.Egyik közös ismerősünk szerint látszott rajta, hogy szeret engem. Szerintetek? Mit érezhet irántam ez a fiú? Tényleg szerethetett?

17/L


2017. nov. 18. 17:53
 1/2 CFB ***** válasza:

Tényleg szerethet. Érdeklődik irántad. Nem tudom minek vesztetek össze, de nagyon bánhatja, ha emiatt nem akar kibékülni veled. Próbáld meg kiengesztelni valahogy, ha akarsz tőle valamit. Tudod én hányszor vesztek össze a szerelmemmel? 😅 Volt, hogy 3 napig direkt figyelmen kívül hagyott - majd 1 vagy 2 napig én őt, és utána kibékült velem. Volt, hogy egész nap sírtam meg kivoltam egy veszekedés miatt. Valahogy mindig megoldódott, és egyszre közelebb kerültünk egymáshoz. Nem mondom, jó kis ár érte 😅

Például pénteken suliban nek akart megölelni (barátoknak, pároknak, mindenkinek tilos suliban minden 😒). Szünetekben mindig összefutottunk, de mivel csak 5 percesek a szünetek, mindig elmentünk a másik mellett. Harmadik óra után beszélek barátaimhoz, és elmegyek Nickk mögött (a szekrényében pakolt), és mielőtt kimentek volna az ajtón valaki hátulról megöleot, hogy 'na, ne legyek rám mérgees'. Ja, kellett 2 mp, hogy rájöjjek, ő az 😂 nem számítottam rá. És nem sikerült meggyőznöm arról, hogy nem voltam rá mérges. Azt mondta, látszódott rajtam. Mondom okéé. 😅 Utólag átgondolva tényleg rosszul esett, hogy elmaradt a szokásos reggeli ölelésem.

És most kapaszkodj meg: nem járunk. 😂 én szeretem őt, ő meg azt szereti, aki feltételezésünk szerint (igen, ezt megvitattuk xD) ennek szeret. A jóóó öreg szerelmi 3szög. 😅 -a harmadik lány, ha nem érted-

Úgyhogy a lényeg. Elég bonyolult, de valamivel megpróbálhatnád kiengesztelni a srácot, mint ahogy Nickk engem. Habár nehezebb dolgod lesz, abban biztos vagyok. De azért sok sikert, remélem sikerül 😊

2017. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:
Oh, helyesírási hibák taps-taps
2017. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!