Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak rosszul mutatja ki azt hogy kedvel, vagy egyáltalán nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, ő 19.

Sosem voltam még szerelmes, EZIDÁIG. A srác ha teheti ír nekem, de ha egy picit is szóbakerülnek az érzelmes témák akkor elkezd terelni általában, de van amikor ő tesz 1-2 lépést. Nem tudom igazából mi ez, és megkérdezni sem szeretném hogy kedvel-e ÚGY engem, mert nem akarom beégetni magam előtte, viszon teljesen belehabarodtam, sikerült neki az, ami eddig másnak nem. Mindig mondja hogy szeret megnevettetni, érdeklődik hogy mit szeretek, mit szeretnék karira, érdeklődik a barátaim és az életem iránt, de mégsem érzem azt, hogy ténylegesen akar tőlem valamit, hisz nagyon ritkán mutatja ki az érzéseit, ami kár, hisz így én sem merem. :/ Szerintetek?


2017. dec. 8. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek akik nehezen fejezik ki az érzéseiket. Nem ismerem de lehet hogy csak meg kell nyilnia. Szóval kell neki egy kis idő. Szerintem várj egy kicsit hogy megtudd mit akar. Addig te meg legyél nyitott felé. Ha meg nem lép semmit akkor pedig neked kell. Kétlem hogy beégetnéd ezzel magad hiszen te csak elmondanád az érzéseid. De ahogy említettem nem ismerem így nehéz. Sok sikert:)
2017. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!