Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sem érdeklem őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet hogy tetszik nekem egy fiu aki a sulimba jár. Beszelgettem már vele. Utána később bejelöltem őt (közvetve már ismertük egymást... mert van egy közös lány barátunk... ami kicsit aggasztó most mert nem tudom miket mondhatott rólam a fiúnak)

Pár nappal később ráírtam. Beszelgettünk egy csomót. De a végén nem válaszolt. Utána vártam jó pár napot majd megint ráírtam... és akkor se volt kínos a beszélgetés... hosszasan elbeszélgettünk... de a végén megint nem írt vissza.


Az a pár ember akivel meg mertem osztani hogy mi a helyzet... ők nagyon búzditottak hogy biztosan érdeklem a srácot.

De nekem nem úgy tűnik.


Szerintetek is baj hogy ő nem ír rám és nem is válaszol?



17/L



2017. nov. 11. 11:25
 1/6 A kérdező kommentje:
*buzdítottak
2017. nov. 11. 11:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt hogy mindig kedvesen köszön nekem ha találkozunk a folyosón. És téma is volt mert ugyanaz az érdeklődési körünk... >.>
2017. nov. 11. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha egy pasi akar valamit, keres. ha nem, nem. ennyire egyszerű.
2017. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Többet ne írj rá. Ha majd akar valamit, akkor ő fog írni. Legyen önbecsülésed, tudd, hol a határ. Neki lehet, hogy pont megfelel, hogy te mindig írsz neki, ott vagy, de ő hányszor érdeklődött felőled? Légy türelmes, ha pedig nen történik semmi, akkor fogadd el, és lépj túl rajta.
2017. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elképzelni az életed okostelefon meg facebook nélkül. Gondolj bele, ha nem lenne net, ha nem tudnál ÍRNI neki, akkor mit tennél?
2017. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Mindenkinek ment a zöld kéz^^


Szerintem is keresne ha érdekelném őt ><


Nem terveztem igazából ráírni újra. Igazából remélem hogy ő ír majd rám. Ha meg nem teszi meg akkor egyszerűen tovább lépek.



Hat igazából ha nem lenne lehetőseg ráírni akkor a folyosón probáltam volna mindig megállítani pár mondat erejéig

2017. nov. 11. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!