Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem ír vissza a fiú, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír vissza a fiú, már nem is érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel egy napja ismerkedtünk úgy jobban össze.

Délután ráírtam, és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon aranyos volt, szerény, de olyan kid bohókás, szóval teljesen levett már egy nap alatt a lábamról. Aztán elment, mert dolga volt, de amikor lett ideje, akkor folytatta a beszélgetést, szóval nem csak én irogattam neki.

Más lányokkal elvileg nem szokott chatelni, szóval ezért is gondoltam, hogy talán érdekelhetem.

Viszont tegnap beszélgettünk, majd abbamaradt a beszélgetés, ezért felhoztam egy új témát. Egy kid idő elteltével látta az üzenetet, de nem válaszolt. Ma reggel sem. Pedig azóta már többször elérhető volt. Én már nem szeretnék neki írni, mert már egy kicsit most is túl beszédesnek tartom magam, nem szeretnék nagyon tolakodó lenni.

Ti mit gondoltok? Mit csináljak? És vajon a srác ilyenkor mit gondolhat?

Elsősorban fiúk segítségét várom, de lányok is írhatnak, akik esetleg voltak már hasonló helyzetben.

Előre is köszi!

16/L



2017. okt. 22. 11:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kis* idő elteltével
2017. okt. 22. 11:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Várj kicsit, lehet nem ér rá. Nekem is sokszor csak megnézni van időm.
2017. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Ha undorító ha nem, a legtöbb embernél a XXI. századra megfordult a világ, mert nem feltétlenül a fiú szalad a lány után és nem mindig a fiú van a megfelelni akarás súlya alatt.


Főleg ha csak pár napja beszéltek, a srácnak baromira nem érdeke, hogy kipakolja eléd a fél életét. Azt akarja, hogy rá gondolj, azt akarja, hogy furdaljon az iránta érzett kiváncsiság mert szerintem levágta, hogy bejön neked mert azért minket pasikat sem ejtettek a fejünkre, észrevesszük az ilyeneket :)


Direkt nem ír pedig ha bejössz neki, legszívesebben ezt tenné. De nem teszi mert mi pasik szeretünk a titokzatos szerepben tetszelegni, megőrizni annsk az illúzióját, hogy talán mi vagyunk azok. Mi vagyunk a szőke hercegek, akik dacoltak a fagyos szelekkel, a perzselő pusztákkal blablabla.. :D


Ha az ellenkezőjét csinálná, mint amit most csinál, hidd el nekem elég hamar megunnád és pofára ejtenéd szegény srácot mert ti lányok egyszerűen ilyenek vagytok.


Viszont vigyázz, ne veszítsd el a fejed, ne írj neki! Lássa, hogy van tartásod és lássa azt is, hogy ezzel a titokzatoskodással nem jut messzire. Majd írni fog ha akar valamit. Sajnos ez ilyen állóháború szerű kis játék, ami mindig van. :)


Na Isten áldjon!


21f

2017. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, de jó lenne ha végül így lenne! :)

Semmiképp nem írok neki, van bennem annyi akaraterő, bár most erre rá fog menni a hétvégém, de ha tényleg hasonlóan fog alakulni, ahogy azt te mondod, egye fene, megéri:)

2017. okt. 22. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.


Ha pedig nem úgy alakul, ne bándd, mert csak 16 vagy :)

2017. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És amúgy az nagyon ciki ha zavaromban meg izgatottságomban most az utolsó, amire nem válaszolt, az tényleg egy viszonylag hosszabb üzenet lett?

Nem egy regény de látszik rajta hogy tényleg összevissza járnak a gondolataim és ilyenkor én mindig kissé többet beszélek a kelleténél:(

2017. okt. 22. 12:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak mostanában elég magam alatt voltam és hirtelen minden 180 fokos fordulatot vett és végre érzem magam valakinek, és ha most így hirtelen ez így szertefoszlana, megint nagyon rossz lenne
2017. okt. 22. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Először is higgadj le vele kapcsolatban és ha ír is és nem reagál arra amit írtál hanem elkezd kérdezni, hogy mizu, akkor a legnagyobb baklövés amit elkövethetsz az az, hogy felelősségre vonod miért nem írt semmit az előzőre. Itt semmi sem gáz még szerintem mert ráfoghatod a ,,szétszórt személyiségedre" úgysem ismer még bár igaz én sem :)
2017. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem kérném számon:)

Köszi a segítséget!

2017. okt. 22. 12:45
 10/12 anonim válasza:
No mi lett a sztori vége ?
2021. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!