Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meleg vagy csak barátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy csak barátok?

Figyelt kérdés
Régóta szerelmes vagyok egy osztálytársamba de mindig csak haverok voltunk. Nemrég elhatároztam, hogy bepróbálkozom nála, de észrevettem, hogy a legjobb barátjával máshogy viselkedik. Sokszor megérintik vagy símítják egymást(nem intim módon), közel hajolnak egymáshoz beszédkor és öt percnél tovább nincsenek távol egymástól. Járnak és csak próbálják titkolni vagy ez lehet ilyen nagyon bensőséges barátság? Egyátalán lehet esélyem nála?

2017. dec. 9. 11:54
 1/4 anonim válasza:
95%
Szia! Nekem sok fiú haverom van, és sokat tapizzák egymást, mégsem melegek. Lehet, hogy csak a pubertás okozza, vagy csak nagyon közeli barátok, a fiúknál ilyen előfordul. Mondjuk ez nem feltétlenül zárja ki, hogy meleg, de szerintem kicsi az esélye.
2017. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem hinném hogy meleg, sok fiatalt láttam akik néha megérintették egymást, és mégsem melegek. Lehet hogy szoros barátság alakult ki köztük. Ennyi.
2017. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Eleg forro a tag, novessz farkat es lesz eselyed:D
2017. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Hát haverjaimat nem simogatom úgyhogy én a meleg verzióra tippelnék.
2017. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!