Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez homoszexuális hajlam, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez homoszexuális hajlam, vagy csak közeli barátok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy férjem, 40-en felül már és van egy 18 éves fiunk. A fiunknak van egy vele egy korú barátja. Nekünk van egy konditermünk, a férjem gyúrós pasi és a fiam és a barátja is el szokott jönni nálunk edzeni elég gyakran. Most a fiam pár napig nincsen itthon és a fiú így is jár edzeni a férjemhez, közeli barátságban vannak a férjemmel.


Szóval most jön a fordulat. Én dolgoztam tegnap, a férjem otthon volt szabadságon. A fiú gondolom átjött edzeni. Én sokkal hamarabb értem haza munkából és amit láttam az megdöbbentett kicsit. A hálószobában a férjem háttal feküdt, rajta a fiú meg hassal és úgy aludtak. Hirtelen sokkot kaptam és kijöttem a hálóból és elkezdtem pakolgatni a konyhában, direkt zajt csináltam. Erre pár perc múlva lejöttek, hogy milyen kemény edzés volt.. Szoktak egyébként hülyéskedni előttem is, hogy pl egymás seggére csapkodnak meg ilyesmi, de véletlenül sem gondoltam volna ilyet.. Mindketten rövidnadrágba és atlétába voltak, tehát nem meztelenül vagy ilyesmi. Tehát ebbe lehet meleg hajlam? Vagy csak szoros közöttük a barátság? Én nem tudnék úgy aludni, hogy a karjaimban tartok egy 18 éves lányt, vagy egyáltalán nőt. Nagyon kellemetlen lenne.


Szerintetek rákérdezzek, hogy most ez mi volt? Szerintem felesleges lenne, mert ha biszexuális, akkor úgy is letagadná.



2017. jún. 24. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi ez de és sem aludnék így velem egy nemű emberrel.
2017. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van legalább valami enyhe hajlam
2017. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy elkéstél mert már dugás után aludtak
2017. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Ja. Dugás után felöltöztek, majd hogy biztosan lebukjanak, kifeküdtek egymáson.
2017. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nem dugtak, csak elfáradtak edzés után és lefeküdtek. Persze ettől lehet hajlamuk rá. De nem hiszem, hogy dugtak, a férjemről ezt nem tudom elképzelni.
2017. jún. 24. 13:45
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Csak nehogy meglepi érjen, és muszáj legyen elképzelned...


Amúgy... okés hogy jár a srác edzeni, hülyéskednek, stb... de egymáson, ALUDNI ???!!! Az azért eléggé félreérthetetlen, bárki, bárhogyan is próbálja magyarázni...

2017. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez így elég gáz, mert ott vagy te és átvernek. De öngamában eléggé cuki lenne.
2017. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
*önmagában
2017. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
szerintem amugy mindenkepp kerdezz ra, meg ha le is tagadja, a reakciojabol latni fogod, mi az igazsag. mar ha ezek utan meg kerdeses... :/
2017. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, hogy mit láttam. Nagyon tágra nyílt a szeme.. Ugyan azt mondja, amit én gondoltam. Edzettek, eztán ledőltek. Azt tagadja, hogy biszexuális lenne. Valaki kérdezte privátban, nem látni rajta sem jellemre, sem külsőre, hogy ne lenne hetero..


Amikor megkérdeztem, h van e valami köztük, akkor nagy felháborodással terelte a szót, majd kiment a szobából. Nem tudom, hogy mit kezdjek meg egyáltalán mit gondoljak..

2017. jún. 24. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!