Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma Magyarországon érhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma Magyarországon érhet hátrányos megkülönböztetés, ha felvállalom, hogy meleg vagyok? Titeket (aki felvállalja legalább a barátok meg a kollégák, csoport/osztálytársak előtt) ért már hátrányos megkülönböztetés ezért?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Csak az fog érni. Pozitív nem.
2017. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ milyen közegben vagy, ahol én lakom itt 2 nap után intenzivre kerülnél sajnos.Ha valami nyugatiasabb környezetben vagy akkor kevesebb rá az esély, csak akkor vállald fel ha tudod, hogy ott már tartanak ott az emberek, hogy nem néznek ki emiatt.
2017. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Budapesten élek, 18 éves vagyok és egy "elitgimnáziumban" tanulok jelenleg (még).

Vagy külföldön fogok egyetemre menni, vagy Budapesten, ezt még nem tudom.


Vannak "konzervatív" emberek itt is sajnos. :(


Igazából az nem annyira érdekel, hogyha valaki a barátaim között nem fogadja jól, vagy elítél ezért, mert az eddig sem volt a barátom, akinek ez megváltoztatja a véleményét.

Inkább csak a jövőm miatt félek picit...


Nem akarom nagydobra verni meg ilyenek, de egy ilyen dolog nem nagyon marad titokban általában, ha az ember közvetlen környezete megtudja.

2017. aug. 27. 16:15
 4/17 anonim ***** válasza:
2%
hidd el, tobb hatranyos megkulonboztetes eri a "homofobokat" (ahogy mostanaban divat hivni azokat, akik nem partoljak az ilyen jellegu massagot), mint peldaul a melegeket. mondd azt valakinek, hogy meleg vagy, es az emberek 98%a elintezi egy vallranditassal. mondd, hogy nem szimpatikus, hogy valaki meleg, es az emberek 98%a leb sz, hogy latens b zi homofob k csog vagy. ez a 21. szazad, es szerintem ezzel mindent elmondtam
2017. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg nagyon gusztustalan ez a 21. század hogy elfogadják ha valaki más és nem utálkoznak...
2017. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen érhet, ha villogsz vele az Andrássyn,cégnél,suliban,etc. ....ugyanis ez magánügy,négy fal között elfogadott minden........

hiába az állami hozzájárulás,az nem a nemzet véleménye.

2017. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1%
5# de pont ez az, hogy az pl. sokkal inkabb utalkozas, amit az csinal, aki oltogat engem, mert nem partolom a massagot, mint amit en csinalok.. ugyanis en nem szidok ezert senkit, annyi, hogyha feljon a tema, elmondom a velemenyem, de korantsem serto modon, hogy tonkretegyem vki lelkivilagat.. ezzel szemben olyan tamadasokat kapok, mintha ki akarnam robbantani a 3. vilaghaborut. es nem csak en kapom ezt... bocs, de nem fogok egyutt begetni a nyajjal, ha nem ugyanaz a velemenyem, sose voltam papucs, hogy bealljak a sorba csak azert, hogy a tomeg elfogadjon. ha mar a nagy elfogadasrol beszelunk, miert nem lehet elfogadni, ha valakinek mas a gondolkodasa, es ezt diszkreten kozli...?
2017. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szeretném azt gondolni, hogy igaz, amit a négyes leírt, de sajnos úgy érzem, hogy ezt inkább olyan fenn hanggal írta, hogy "szegény homofóbok, hát meg utálkozni sem lehet?"...

Ha esetleg nem így van, akkor sajnálom és tényleg szeretném azt hinni, hogy így van.


Utolsó: nem tudom, hogy milyen nemű és szexualitású ember vagy és hány éves, de neked még soha nem volt egy stabil hosszútávú kapcsolatod?

Amennyiben volt a négy fal között éltétek az életeteket és külön ügyeltetek arra, hogy még együtt (mármint egymás mellett) se mutatkozzatok és letagadtátok az egészet mindenki előtt?


Ez is egy olyan dolog, hogy a melegek (pl én) sem vágynak többre, mint hogy egy kicsit nyíltabban felvállalhassák magukat és esetleg, ha van vagy lesz egy olyan kapcsolatuk, akkor a barátok előtt ne a szekrényben bujtassák azt, akit szeretnek és ezzel együtt saját magukat.


Megjátszani azt, hogy hetero vagy eléggé rossz dolog és nekem például szükségem van arra, hogy az lehessek aki vagyok.


De hát sajnos sok az elítélő ember és ettől eléggé tartok...

2017. aug. 27. 17:32
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
A környezeted hozzáállása a homoszexualitásodhoz valószínűleg semleges lesz vagy elutasító, így ha neked ez a mérvadó, matematikailag rosszul jössz ki ezen információ nyilvánosságra hozatalából.
2017. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ez az utolsó előttinek.


Az utolsónak meg... Hát igen.

Fogalmad sincs, hogy egy meleg mit érez és ha esetleg ott áll melletted amikor erről beszélsz, akkor mikor "töröd össze a lelki világát".

2017. aug. 27. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!