Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha arab fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erika Dobó kérdése:

Mit tegyek ha arab fiúba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon megtetszett nekem de ő arab és sok rosszat hallottam már arabokról de ő olyan kedves és aranyos
2017. dec. 9. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha van rá lehetőséged ismerd meg.

Ha nincs akkor felejtsd el, majd jön egy másik fiú.

2017. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Erika Dobót elvesztettük.
2017. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De légyszi valaki segítsen már
2017. dec. 9. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne azon problémázni, hogy milyen származású. Az, hogy sok rosszat hallottál az arabokról nem jelenti, hogy erre a fiúra is mind igaz lenne. Ha ezen kívül nincs más akadály, akkor nincs baj.
2017. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne tévesszen meg a dolog, most még kedvesnek aranyosnak tűnik, de az iszlám az egy egészen más kultúra, ezeknek a nők és a gyerekek kb állatnak számítanak.
2017. dec. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de azért köszi mindent
2017. dec. 10. 01:23
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Te életed, te döntésed.
2017. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vigyázz velük. Akárki akármit mond, nem tudják az arab kultúrát levetkőzni. És igen, nagyon - nagyon kedvesek tudnak lenni, de ez látszat. Még munkakapcsolatba is nehéz velük kerülni nőként. Semmibe sem vesznek ha nem a gyerekeket neveled otthon. Akármilyen tanultak is. Több ízben tapasztaltam.
2017. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

SOHA NE MENJ EL VELE KELETRE!!!!

Vicc és szarkazmus nélkül mondom. Nem biztos, hogy élve hazakerülnél...

2018. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!