Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes vagyok egy 55 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 55 éves arab férfiba,7 hónapja tart köztünk titokban találkoztunk eddig vajon ez változni fog?

Figyelt kérdés
Akkor jöttünk össze mikor még együtt éltem a volt párommal részemről én szerelem. Ő arab 25 év korkulombőség van köztünk nem tudom mit akar tőlem mert csak szexnek indult néha találkozunk és ennyi , úgy gondoltam párszor találkozunk és vége lesz de nem már 7 hónapja tart a lényeg hogy ő engem nem hiv telefonon csak írunk és kész egy héten egyszer találkozunk pár óra hosszát viszont mikor együtt vagyunk igazi szerelmes szavakat mond ahogy át ölel ahogy újra nőnek érzem magam és 30 éves vagyok egy nagyon rossz kapcsalatbol léptem ki van gyerekem . De ő mellette újra nőnek érzem magam sőt szexy is ! De nem tudom mi akar tőlem a szex az nagyon jó vele imádok vele lenni de nem bízok benne lesz vajon ebből egy igazi kapcsolat? Lenne mit írni a lényeg hogy 7 hónap titokban találkozunk szex és mindenki megy az útjára én most már egyedül élek .

2017. nov. 15. 08:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
A 7 hónap alatt nem változott semmi, akkor részéről ez csak szex. Mondjuk azért a gyerekedre lehetnél tekintettel...
2017. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Megmondom kelet eu ingyen lotyoja vagy ennyi

De ha neked ennyi eleg..

Ps STD veszely figyelj

2017. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ne áltasd magad.
2017. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Arab..én a helyedben ezt nem reklámoznám..
2017. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Igen ezzel tisztában vagyok és véget is akarok vetni ennek ! Tudom semmi értelme ennek ..Viszont nem bántam meg azt a pár hónapot amit vele töltöttem. .
2017. nov. 15. 09:26
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Most mar, hogy beraktad magadat az ingyen lyuk poziciojaba, egy ferfi, plane egy arab sem tudna komolyan venni.
2017. nov. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Azt a státuszt már elveszítetted, hogy valaha is komoly kapcsolatként gondoljon rád. Ami a szerelmes szavakat illeti, az arabok messze földön hìresek arról, hogy nagyon tudnak udvarolni, ennek nem szabad bedőlni.
2017. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miért ingyen? Nem volt erőszak benne voltam én is ! Sőt akartam is kívántam és kívánom is őt!
2017. nov. 15. 10:17
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem hagy békén? Többször is vége lett már ja és egyszer sem ígért olyat pl. Hogy össze költözés stb tisztában voltam Mit akar tőlem! Csak nem gondoltam eddig fog tartani!
2017. nov. 15. 10:22
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Mert olcsobb vagy, mintha prostihoz jarna. Rad ir, aztan mehet a moka.
2017. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!