Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiu elhiv valahova az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu elhiv valahova az mit takar? (a lenyeg lent)

Figyelt kérdés

Azt leszogeznem hogy osztalytarsak vagyunk es egesz joba is vagyunk velem van a lanyok kozul a legjobban en is birom eloszor tetszett is de mivel osztalytars ezert probaltam kerulni s elfelejteni de buliban is sokszor egyutt voltunk es most jon a lenyeg

Elhivott talalkozni ugy hogy megegy fiu ott lesz akivel enis joba vagyok de nemertem mert kellenek en oda?


2017. dec. 10. 01:18
 1/4 A kérdező kommentje:
** ja es ez a fele talalkozo nem az elso eset lenne
2017. dec. 10. 01:20
 2/4 anonim válasza:
haverok? lehet nem mer egyedül találkozni veled, kell egy harmadik ember hogy oldja a "feszültséget" :D
2017. dec. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En mindig mindenhova a legjobb spanommal mentem, ez oda vissza igy volt.

Sok lany ezt nyilvan nem szerette(persze volt, hogy csak 2en talalkoztunk, de tenyleg szinte mindig ott volt a spanom).

Igen ezek a talalkozasok haveri jelleguek voltak (latszott hogy egyutt vagyunk, de nem nyaltuk egymast) inkabb mint romantikus, ilyenkor egy biliard bowling darts.

2017. dec. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha randi lenne, akkor oda nem vinnék harmadik embert, szóval ne örülj.
2017. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!