Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhívhatok egy ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsinga kérdése:

Elhívhatok egy ismeretlen lányt beülni valahova?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány akit csak látásból ismerek több hónapja, ritkán érzek olyat, hogy szerelem első látásra, de nála ezt éreztem. Egy suliba jártunk, de mivel én már leérettségiztem igy már csak akkor látom, ha szerencsém van, a buszmegállóban, amikor ugyanarra a buszra szállunk fel. Nem az a típus vagyok aki bármikor odamegy egy lányhoz és le szólítja magabiztossággal, de szeretném ezt tenni nála, mert nagyon megharagudnék magamra, ha nem próbálnék tenni érte semmit. Viszont azon gondolkodtam, ha legközelebb látom, mindenképpen megpróbálkozom nála, látásból legalább olyan félénk mint én, sokszor nézzük egymást, már biztos vagyok benne, hogy sejti is, hogy megtörténhet, hogy odamegyek hozzá 1 nap, viszont nem szeretnék túl nyomulósnak tűnni, de azért túl félénknek sem. Az addig oké, hogy ráköszönök, bemutatkozom, jobb esetben ő is, tudom, hogy az is benne van, hogy megijed és azonnal elküld valamilyen indokkal, (történt már meg) illetve, hogy nagyon zavarba jön és ez látszik is rajta, ez az az eset amit jobban tudok/tudnék kezelni. Az eredeti kérdésre visszatérve, jó ötlet-e elhivni a lányt beülni egy kávéra/mekibe, vagy csak simán a buszon mellé ülni és beszélgetni vele? Nyilván azért gondoltam az elhívásra azonnal, mert manapság tudnivaló, hogy nem fog odamenni egy idegen srác egy idegen lányhoz csak hogy barátkozzon, elég nyilvánvaló, hogy ha ez megtörténik az azért van mert tetszik neki. Mindenesetre köszönöm, ha elolvastad, és tudsz ajánlani valamit. :)

2017. nov. 15. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
nem
2017. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A buszos melléülés a legjobb ötlet, mielőtt elhívod, beszélgess vele többször így, akkor nem leszel olyan ijesztő, sem letámadós stílusú.
2017. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kettes válaszolóval.:)
2017. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!