Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exemet? (A lenyeg lent)

Figyelt kérdés

Tobb mint fel eve hogy szakitottunk es azota mar nemis beszeltunk nagyon de mostanaban mintha azt ereznem hogy hianyzik es rosszul is erzem magam kicsit,szoktam neha latni is, tehetetlen vagyok.

15/lany


2017. szept. 24. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
írj rá, beszélgess vele, ez feltétlen kell.
2017. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Exel nem jó újra össze jönni, nyilván volt egy ok ami miatt szakítottatok, és lehet ez újra megtörténik (persze attól függ hogy mi volt az).

Hidd el jobb lesz ha inkább keresel másik fiút.

2017. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baromság, hogy nem lehet az exszel ujra összejönni... En is megtettem, es minden működik, megbeszéltük a problémákat, amik miatt múltkor szakítottunk, es azokon javitunk. Olyan két éve vagyunk ujra együtt, es egyetlen veszekedés sem volt, ahogy múltkor... Akkor fel évig hittük egyutt.


Ki szakított kivel? Te vele vagy a srác veled? Ha ő, akkor ideje lenne tovabblepned, ha mar nem szeret, nem eroltetheted ra magad, akar tetszik akar nem. Ha te szakítottál vele, akkor nehéz lesz ujra elnyerni a bizalmat, de simán lehet, hogy meg mindig szeret teged, igy meg könnyebb lesz a döntés.

2017. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hittük, hanem bírtuk, bocs, nem tudom, hogy sikerült XD
2017. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam hogy nem jó, nem azt hogy nem lehet, nem mindenki tudja megbeszélni a dolgokat ezért is mondtam, de ettől még nem lehetlen.

"nyilván volt egy ok ami miatt szakítottatok, és lehet ez újra megtörténik (persze attól függ hogy mi volt az)

2017. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!