Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még éreznék valamit iránta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még éreznék valamit iránta tudat alatt vagy újra kezdek belészeretni?

Figyelt kérdés

Van egy tanár akivel már nem is egy suliba vagyunk.

Egy évet tanított, én átmentem másik iskolába.

Amíg tanított éreztem iránta valamit.

Aztán semmit nem éreztem mivel egy idő után kiszerettem belőle.

Tartjuk a kapcsolatot és ha róla beszélek vagy valaki róla beszél vagy akár megnézem az egyik vidóját amit felrakott (amiben beszél) és nagyon elkezdek akkor is mosolyogni.

Jelenleg nekem más tetszik de még mindig éreznék valamit iránta vagy nem léptem még túl rajta?

16/L


UI:Normális válaszokat szeretnék.



2017. dec. 10. 22:39
 1/1 CFB ***** válasza:

Nem tudom hány éves a volt tanárod, nem is ez a lényeg, nekem bátyám idősebb a tanáromnál xD.

Ha érzel belül, a testedben valami különlegeset, mikor rágondolsz, beszélnek róla, vagy látod őt, klór szereted. Ha nem, akkor csak szimplán bejön neked.

2017. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!