Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire volt megalázó?

Figyelt kérdés

3 hete beszélgettem egy sráccal, akit a Tinderről ismertem meg. Nekem nagyon megtetszett, megszerettem. Ő nem nagyon mutatta ki az érzéseit...

Kedden írt utoljára, utána minden nap kérdeztem, mi van, látta, de nem írt. Ma este megkérdeztem tőle, hogy elfoglalt, vagy csak már nem akar velem beszélgetni... Látta, nem írt. Írtam újból, hogy legalább válaszoljon erre.

Rá 5 percre egy csaj írt nekem, hogy ne irogassak a srácnak... Visszaírtam neki, hogy miért ne? Majd indokolja meg ezt a srác... 5 perc múlva megírta a fiú, hogy ennek nincs jövője és azt a lányt szereti...


Miért nem tudta előbb elmondani, hogy van egy másik lány, őt szereti, én csak barátnak vagyok "tartva"!?


Bocsi, muszáj volt kiadnom magamból a dühöt és a csalódottságot. :(

18L



2017. dec. 10. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Felejtsd el azt a barmot, ahogy a Tindert is.. 99% agyhalott.
2017. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, engem két hónapig szopatott egy csaj, hogy kedvel engem, aztán persze legyünk inkább barátok. :D

Tanulni kell az ilyesmiből, és legközelebb nem annyira beleélni magadat, amíg nem jártok.

2017. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nehéz nem beleélnem magam az ilyen helyzetekbe úgy, hogy még soha nem volt senkim :D
2017. dec. 10. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
És? Nekem se volt, de már nem is érdekel annyira. Majd ha úgy alakul, és találok valaki megfelelőt, akkor lesz. De ha rágörcsöl az ember, az semmi jóra nem vezet.
2017. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nyilván nem volt fair, megalázó volt, de pont ezért nem éri meg komolyabban beleélni magadat, amíg nem alakul valami komolyabb, mert vannak ilyen emberek, akik nem túl korrektek e téren.
2017. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden jónak eljön az ideje, csak várni kell rá. Ez egy nehézség volt, túl kell lendülni és máskor odafigyelni, hogy elkerüld az ilyen hanyag, önző embereket.
2017. dec. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

interneten engem is mindig csak leráznak

f

2017. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én badoon ismertem meg a párom, ennek 2 éve... Azóta közös házunk van, és 2 hónap múlva megszuletik a kislányunk.

Persze, nagyon sok az olyan pasi, amiről írsz, de ne éld bele magad egyből, jatsz vele,szórakozz, érezd jól magad aztán idővel kiderul. Sok sikert és fel a fejjel.

2018. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!