Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek milyen megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek milyen megalázó dolgok történtek első randi során?

Figyelt kérdés
Olyan élmények, amik tönkretették vagy legalábbis kissé rossz szájízűvé tették az első alkalmat, legyen az bárkinek a hibája (tiétek, partnereteké, vagy kívülállóké, pl. járókelők, pincérek, barátok, akármi). Mi siklott félre és mi lett a következménye?

2017. nov. 15. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
A srác (netes társkeresőről) egész végig azt ecsetelte, milyen vastagok a combjaim. 165 cm /54 kg vagyok, a combom minden csak nem vastag. Után meglepődött, hogy nem akarok második alkalmat.
2017. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

Fuuhh...volt egy. Ami katasztrofálisra sikeredett.

Annyira gáz...égő, hogy így anonimba burkolózva se merem leírni.

Bár már csak röhögök rajta.

2017. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Volt.

A kedves pasi, kamu indokkal az irodájába akart felcsalni, hogy nem kapcsolta le a gépét. Utána a nyilt utcán felszólított, hogy csókoljam meg. Természetesen elküldtem a halál faxára.

Majd kiderült, a felesége, aki vidéken él és akitől válik, nem él vidéken, és nem tud arról, hogy éppen válnának. Ráadásul még jól sem nézett ki, és hihetetlen, hogy egyes pasik mit tudnak összehazudni.

2017. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt egy, tanult pasi, vezető beosztásban, és hangosan (!!) szürcsölte a kávét egy tök elegáns kávézóban. Először azt hittem, hogy véletlen, vagy forró és beleivott, de nem, ő egyszerűen MINDIG így itta:((
2017. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

1. A neten előzetes ismerkedés során aranyosnak és kedvesnek tűnő csajnál gond volt, hogy 90%-ban ő beszélt, rólam soha semmit egyáltalán nem kérdezett vagy próbálta meg átadni a szót.


2. 1 óra után szól, hogy találkozik fél óra múlva a barátaival még este. (Nyilván nem jöttem be neki, de jobb módon nem tudta volna közölni.)


3. Egy-egy pohár bort ittunk és véletlenül levertem a poharat (elborítottam az asztalra) eltört és elvágta a kezem. Mondjuk ezen csak jót nevettünk, hoztak nekem a személyzetből ragtapaszt bekötni a kezem (!) a csajjal amúgy bírtuk egymást és nemhogy a poharat nem kellett kifizetnem (pedig felkínáltam) de még hoztak egy ingyen kört (WTF?) (mondjuk régi jó vendég vagyok azon a helyen, bírom a személyzetet és adok mindig sok borravalót is). Ezzel a csajjal akivel ez történt, amúgy később szexeltünk is, szóval ez nem volt olyan nagy tragédia végül.

2017. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
És még folytatom. Azonnal mélységesen szerelmesek lettek belém, amint megtudták, hogy saját lakásban lakom, és szerettek volna velem élni. Nos, eme hős szerelmeseket is dobtam ki. Atóta, akinek nincs saját lakása, nálam nem nyerő.
2017. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy, 24 voltam és csinos. Pasi 36 és kopasz. Első randin azt mondta, szemrevételezés után: "Szép lány vagy. Igaz, hogy nem csodaszép, de szép."

Na most: Ki a k...vaanyja gondolta, hogy csodaszép vagyok, én sem tartottam magam annak, mindössze dekoratívnak.

Ez a beszólás viszont akkor sem kellett volna, teljesen felesleges volt.

2017. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
1-nek: Azt hitte, ettől fogsz beindulni?:(
2017. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Régen történt, még tinikoromban.. :D

Megjelent egy barátnője 2 sráccal, és az egyik srác nagyon elkezdett rá nyáladzani. Mondjuk én meg hagytam, mert kíváncsi voltam, hogy neki ez jó-e. Hát jó volt. Nekem is, hogy megtudtam. Kicsit ciki volt, de jobb ha előbb kiderülnek ezek a dolgok.


Volt még egy négyes randim is egyszer, 2 barátnő volt meg egy fiúbarátjuk. Ott még volt több randim a lánnyal, de aztán annak a srácnak is lett vele... ilyen az élet... :D


Azóta túl vagyok pár kapcsolaton, többek között egy 7 évesen is.


27F

2017. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

És nem csak a lányok keresnek anyagi megoldást egy kapcsolatban.

Elég színes életem volt. Tavaly egy buli után mentem haza és megismerkedtem valakivel az utcán. ELbeszélgettünk egy parkban, nem lakott messze tőlem, ott folytattuk, szex NEM volt, csak duma. EL is felejtettem az egészet, rá 1 évre vár a lakásom előtt, hogy elvált (azt sem tudtam, hogy házas), és valami külső kerületben él albérletben, de annyira mély benyomást tettem rá 1 éve, hogy velem szeretne élni :D

Nyilván nem volt a válaszom, de az elsőre szimpatikus emberke az elutasítás után a leggusztustalanabb dolgokkal próbálkozott. Míg 1 éve nála aludta, (no szex), lementette a privát képeket a fényképezőgépemről (sokat fotózom) és zsarolni akart vele. Kihajítottam. Megmondtam, megteszi, azonnal rendőrségre megyek. Szerencsére leszállt rólam.

2017. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!