Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit ne tegyek/mondjak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ne tegyek/mondjak, ha szerelmet vallok? Illetve mit mondjak?

Figyelt kérdés

sok helyen olvastam, hogy ne mondjam ki hogy szeretlek mert az kínos neki avgy akkor "automatikus" elutasítást kapok, mert nem tud rá mit reagálni stb viszont olvastam az ellentettjét is akkor most mit tegyek..


légyszi normális válaszokat


2017. nov. 11. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
és HA ne azt mondjam, hogy "szeretlek", akkor mit? "kevellek" (igen tudom, hogy ez nem egyenrangú a szeretlekkel csak hogy az számára lehet nem lesz annyira kínos viszont mégis tudja mit érzek)
2017. nov. 11. 13:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne mond ki azt a szót, próbáld még körül írni, hogy mit érzel és, hogy mit jelent neked!
2017. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez aztán a szeretet/szerelem ha nem mondhatod ki mit érzel, játszad a szerepedet akkor a rosszfiús vagy a jégszivű hercegnő szerepedet..vicc
2017. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem mondhatom ki pont hogy kérdzetem, hogy kimondjam-e vagy ne. Egyébként nem volt még barátnőm Ő az első lány akinél úgy érzem, hogy őt szeretem (persze lányok régebben is voltak aki tetszettek, de ez külsőségnél nem volt több) Számomra ő tényleg fontos és valahogy tudtára szeretném adni mindenképp, viszont nem tudom ahogy a kérdésben is írtam hogy mit mondjak mit ne stb..?
2017. nov. 11. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez mar kiment a divatbol. Amig te szerelem vallason gondolkozol addig a csajt szombatonkent igazi ferfiak füzik sőt meg is kapják es nagyba tesznek radnha a csaj hagyja hogy fűzzék


De ha vallani akarsz akkor mondd el hogy focista vagy es iPhone X tulajdonos továbbá van kb. 200 ezer ft kezdőtőkéd...vagy bejön vagy nem

2017. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!