Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém vagy csak barát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém vagy csak barát?

Figyelt kérdés
Most volt születésnapja egyik volt osztálytársamnak (én fiú vagyok 16 és ő lány szintén 16) Ráírtam megköszönteni meg egy kicsit beszélgetni. Aztán másnap megint ráírtam de ekkor többre jutottam. Nemrég elkezdtem fotózni (fél éve) és likeolgatta a képeimet és megkérdezte hogy mióta fotózok meg hogy lenne e kedvem elmenni vele fotózgatni? Én is pont erre gondoltam hogy elhívom modellnek. Tehát igent mondtam nyilván. Szerintetek lehet ebből valami? Vagy csak szimplán barátság?

2017. dec. 13. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidd el fotózni és hidd el, rá fogsz jönni ha érez valamit irántad. El lehet mondtani abból ahogy rádnéz, meg ahogy videlkedik.

Attól függ mennyire ismered, meg mennyit beszélgettetek.

Ha akarod beszélgethetsz velem privátban, ha kell még tanács. :)

2017. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Volt egy lány akinél én próbálkoztam de közölte hogy nem akar többet barátságnál. Furcsák ezek a lányok :D egyik percben még olyan mintha szeretne többet másik percben még már vissza sem ír. :/
2017. dec. 13. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!