Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezalatt mit értett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezalatt mit értett?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi haverom, és néha úgy éreztem, mintha vonzódna hozzám. Jött velem mindenhová, együtt nevetett velem. Többször láttam, hogy a melleimen kalandozott a tekintete, és megemlítette, hogy más fiúk is nézik.Mikor összevesztünk, mindkettőnket megviselt, még most se sikerült megbékülnünk. Persze ugyanúgy bámul, mikor hirtelen odanézek, meg úgy tesz, mintha meg se látna.Mikor kijöttem rövidnaciban, akkor is utánam fordult meg mikor beszéltem egyik osztálytársával, miután elmentem, egyből kérdezte, hogy mit mondtam. Egyik barátnőm mesélte, hogy mikor nem voltam suliban, rápakolt az padomra, és a barátnőm mondta, hogy pakoljon le, mert az az én padom és akkor a srác ezt mondta: Mi az, már ez is szexnek számít?

Miért a szexszel jött ebben az esetben is. Szerintetek is esélyes, hogy vonzódik hozzám a srác?


2017. dec. 15. 09:12
 1/3 A kérdező kommentje:
18/L
2017. dec. 15. 09:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom.gyanus nekem hogy csak fektetni akar.mert ha hosszutavut akarna akkor szerintem nem bamulná a melleidet annyira feltunoen.meg akkor tenne azert hogy a kozeledbe legyen, nem 1.kent a szexet hozná fel.lrhet tetszrl neki de nrmhiszem h hosszutavu kapcdolatot akarna
2017. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az fix,hogy kőbunkó.
2017. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!