Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit értett ezalatt, ennyire...

Mit értett ezalatt, ennyire nem bízik bennem?

Figyelt kérdés
15eves lany vagyok anyukammal joba vagyunk meg minden de nem az a "baratno kapcsolat". Veszekedtunk es a vegere oda jukadtunk ki h miert csesz le ennyire a rossz jegyekert meg nem mehetek el baratokkal stb..es a vege az lett h azt mondtam ra h kepmutato merth o azt akarja h kituno legyek o pedig 3-4es tanulo volt. Erre azt mondta h nekem minden lehetosegem (anyagilag es szellemileg is)megvan arra h jol tanuljak...erre mondtam h "neked aztan nemvolt meg mi?!l) Itt mar nagyon kiakadt es elkezte h nekem fogalmam sincs h neki milyen gyerekkora volt( pedig sajna van...masik story)es h fel kene nonom h megtudjam milyen volt a gyerekkora...Ennyire gyerekesnek es megbizhatatlannak tart?vagy ez most mi volt?valaki segitsen nagyon kivagyok..uzenetbe ha valaki tudna segiteni:(

2015. szept. 16. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Mert feleselsz.
2015. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Felnőttként látod csak, hogy a nemtanulásnak mi az ára. Minden iskolás fiatal hülyeségnek tartja, (én is annak tartottam) és mire felnősz, addigra meg sokszor késő, és magadat hibáztatod, hogy miért nem tanultál jobban.

Anyukád szerintem szeretné, ha többre vinnéd, Te meg nem azon vagy, hogy megfogadd a tanácsát, hanem kimagyarázod a dolgokat.

2015. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Azt döntsd el villámgyorsan, hogy tescós árufeltöltő akarsz lenni, vagy középvezető egy vállalatnál? Ha ezt eldöntötted magadban, akkor mi a kérdés? Igaza van anyádnak - ez meg a válasz.
2015. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha hisztis gyerekként viselkedsz (leírásból nagyon is), akkor egyértelműen úgy is fognak kezelni.


Nagy ára van a nem tanulásnak, ezt valószínűleg ő is megtapasztalta, és nem szeretné, hogy te is ilyen helyzetbe kerülj! És igaza is van, az, hogy te ezt kamaszként - amikor minden más fontosabb - nem látod, az egy dolog. És valószínűleg nehéz gyerekkora lehetett, és nem voltak meg a lehetőségei arra, hogy tanuljon és kitörjön, bánja is a mai napig.. Nem tudhatod mi volt a múltjában, valóban semmi fogalmad nincs, de amíg így viselkedsz, miért is beszélné ezt meg veled? Az is lehet, hogy nem akarja, hogy a nagyszüleidre haragudj bármiért (bár nem tudom, milyen a viszonyod velük), meg akar védeni.

2015. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!