Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régen láttam egy fiút és hát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen láttam egy fiút és hát cuki volt. Szerinted érez valamit irántam vagy csak úgy kifogtak maguknak?

Figyelt kérdés
Régen láttam egy fiút és hát cuki volt. Aztán egy suliba kerültünk és mikor látott az első nap be is jelölt mert egy közös ismerős elmondhatta neki a nevem. És aztán elkezdtek ő meg a haverjai szólogatni. A legjobb haverja facebookon is bejelölt és írt is hogy mizu de leráztam mert barátnője van és nehogy baj legyen belőle. Aztán meg instán is bekövetett. De ahogy telik az idő egyre jobban szólogatnak de mindig csak akkor amikor aza bizonyos fiú a közelükben van. mit csináljak hogy együtt legyünk?

2017. dec. 16. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos bejössz neki, csak még gondolom fiatal és hiányzik belőle a bátorság.

Csak nyugi. Azért játszanak veled a haverjai, mert a srác valszeg beszél rólad.

Vagy várj amég rád ír vagy vedd a kezedbe a dolgot és győződj meg róla magad! ;)

2017. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogyan győződjek meg róla?
2017. dec. 16. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ráírsz és elkezdesz vele beszélgetni.

Vagy csak simán a suliban köszönsz neki, mosolyogsz, figyeled hogy köszön vissza! Ha büféhez együtt álltok véletlen sorba, elkezded kérdezgetni, hogy mit vesz? Mizu vele? És így látod a válaszaiból, hogy tetszel-e neki vagy se. Ha igen, akkor ő is kérdez majd, mosolyog, zavarban lesz. De ezek nyilvánvaló jelek, a lányok megérzik ;) nyugi.

2017. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a legtöbb időben ott vannak a haverjai..és akkor ezt így nem tudom megvalósítani
2017. dec. 16. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:

és? Akkor hozd zavarba! A fiúk szeretik a belevaló csajokat, ha ráköszönsz a folyosón mikor éppen nézz, hogy Szia Dani! ;) Abban még nincs semmi!

Majd őt kezdik lökdösni a haverjai nem téged :D Csak létesíts vele valahogy kapcsolatot, ha ő nem mer! Neten is ráírhatsz, de én azt nem szeretem, mert sose tudom milyenek a reakciók a másik oldalon, viszont ha nem flegma és visszakérdez és érdeklődik, akkor jó vagyok!

utána meg lehet ő is rád köszönne vagy hozzád szólna a suliban is.

2017. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ma meglett a jogsija. Ha ráírnék hogy gratula nem gondolná azt hogy csak a kocsira megyek?
2017. dec. 18. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha mondjuk ilyen viccesen írsz rá, hogy Hallom mostantól óvatosan kell közlekedni az utcán :D Amúgy gratula :D Egyáltalán nem hiszem h arra gondolna.
2017. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha köszönök neki és nem köszön vissza?
2017. dec. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!