Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nekünk hazudnak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nekünk hazudnak vagy maguknak is mikor azt mondják, hogy a belső tulajdonságok számítanak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 08:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Te hazudsz magadnak, ha azt hiszed, hogy minden nő ugyanolyan és hogy mindenkit csak a külső érdekel.

A külső egyetlen egy a sok egyéb tulajdonság közül.

Ha ezt nem érted meg, akkor ugyanolyan felszínes vagy, mint azok, akiknek szintén csak ez számít. És ilyen van férfiban is, nőben is.

2015. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Az csak egy társadalmi elvárás, hogy ezt mondjuk, mert ha azt mondom, hogy számít a külső, akkor rögtön automatikusan mondja a sok droid, hogy felszínes vagyok (helló, nem azt mondtam, hogy CSAK a külső számít!) Mind a kettő fontos. Gondolom, neked is fontos, hogy a csaj jól is nézzen ki meg normális is legyen. Nálunk miért lenne másképp?
2015. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg ez hülyeség.

Vannak, akiknek a külsőségek számítanak. Pl. milyen ruha, mennyire divatos, stb.

De a normális embereknek a külső csak annyira fontos, hogy neki tetsszen. Nyilván nem fog valaki direkt olyannal lenni, aki nem tetszik neki, ez evidencia.

De ez teljesen más, mint amikor valakit csak a külső érdekel.

Engem nem a külsőségek érdekelnek. Pl. nem a mai "olcsó" divatnak megfelelő kigyúrt, szolis, kétoldalt felnyírt hajú, hamis D&G pólós, stb. férfiak tetszenek.

De aki tetszik nekem, én azt külsőleg vonzónak találom. De attól még mások egyáltalán nem biztos, hogy szintén vonzónak találják.

2015. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

akkor miért vannak az alábbiak? :


1 - ha tetszik egy fickó, jöhet, akármilyen is belsőleg (max szakítás meg rinyálás következik = minden férfi disznó - de ez is csúsztatás, mert ugye csak az a férfi aki tetszik az adott nőnek, milyen érdekes !)


2 - ha nem tetszik külsőre, akkor lényegtelen milyen belső tulajdonságai vannak, akkor sem kell a nőnek


tehát senki ne hablatyoljon, h számít a belső. EZ CSÚSZTATÁS ! akkor számít ha a külső tetszik. egyébként nem. a mellékelt ábra (az élet) ezt mutatja.


én is megkaptam: "szerencsés lesz az a lány aki a párod lehet" - de hogy-hogy nem az illető nem akart az a bizonyos "szerencsés" lenni. elismervén a jó belsőm, mégsem kellettem neki. no comment.


rájöttem: a minden férfi disznó duma = aki nekem tetszik, szemét (velem). ott vannak a normálisak (akik nem jóképűek) őket észre sem veszik a nők, azért nem "disznók" mert nem "férfiak" (nem létezők!) csak friendzone-osok. ("nem tudok rá férfiként nézni = nem jön be nekem az illető)

2015. dec. 11. 10:09
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg ha olyan körökben kezdesz, ahol ez a típus gyakori, akkor ne csodálkozz rajta, hogy csak pénzéhes ribizlikkel találkozol, akik meg szóba se állnak veled.

Nézz körül más körökben is, aztán majd ott találsz az igényeidnek megfelelőt.

2015. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

A saját sikertelenséged miatt ne másokat hibáztass.

Talán nem olyan lányoknál kéne próbálkozni, akik ilyenek. De gondolom, neked is a feltűnő, egyen divatnak megfelelő lányok tetszenek.

De ki mint vet, úgy arat.

2015. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meggyfáról ne akarjál epret szedni.
2015. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Külső megfog, belső megtart ennyi
2015. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

Sok lány felszínes. De kh*rrrvára.

A normálisoknak tényleg csak a belső számít.

15/F

2015. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hazudok senkinek se. És ezzel biztos nem vagyok egyedül. Barátomról amikor elkezdtünk beszélgetni az életbe nem gondoltam volna hogy összejövünk, mert egyáltalán nem vonzott külsőre, de amint megismertem rendesebben már nem volt kétségem, hogy vele akarok lenni akárhogy is néz ki. És ez másfél éve így van. És nem cserélném le egy jobban kinézőre. Szóval kérlek ne mondd hogy mindenki így meg úgy, nem ismersz mindenkit. Mondjuk ilyen hozzáállással remélem neked csak azok jutnak akik tényleg ilyen felszínesek.
2015. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!