Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szimpatizál velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szimpatizál velem az exosztálytársam?

Figyelt kérdés

Régen suliban mindig velem volt még általánosban, mindenhová mellém ült, mindig beszélgetni akart. Idén elkerültünk ugyanabba a középsuliba, és mindketten kolisak vagyunk. A szobatársammal is összehaverkodott, osztálytársak, én viszont másik osztályba jártak. Kb. novemberben volt, hogy együtt mentünk suliba, és ők ketten a közös tanáraikról beszéltek, hozzá se tudtam szólni, meg ők sem hagytak szóhoz jutni, kb. letojták, hogy én is ott vagyok. Rosszul esett eléggé, ezért este,amikor feljöttünk vacsorázásból, a srác még beszélgetni akart, de én mondtam, hogy inkább megyek, és mondta, hogy ne , maradjak még én is beszélgetni. Olyanra is volt eset, hogy ők ketten hangosan röhögtek, miközben én tanultam volna, és kimentem a szobából, a srác meg utánam jött, hogy ha zavar befejezi, mert nem akarja, hogy rossz jegyet kapjak.Azóta többször érzem, hogy mikor ilyen van, próbál bevonni, vagy kérdez tőlem valamit.

15/L


2017. dec. 16. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2017. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!