Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyi idő volt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő volt a leghosszabb? 22/F

Figyelt kérdés

Az hogy el tudjátok engedni az ex-etek.

2 évet voltunk együtt ő 5 évvel volt fiatalabb nálam de most nem ez a lényeg.

Nagyon boldogok voltunk együtt de végül csak vége lett.Miért? talán mai napig nem tudom kisebb vitákból nagyobbak lettek és aztán puff :D ő össze jött egy héttel rá egy másik fiúval akivel mai napig együtt van.1.5 éve lassan annak hogy szakítottunk ő volt a szakító fél és én az előtt sosem szerettem senkit annyira mint őt.Szinte bele pusztultam az elvesztésébe ő volt a mindenem.Se családom senkim nincs csak ő volt nekem talán ezért is volt annyira fontos a számomra.Első pár hónap a szakítás után borzalmas volt rémálmok sok könny stb sorolhatnám sokáig nem vágytam arra sem hogy legyen valakim míg ne teszem túl rajta magam.De azóta sincs senkim.Ez sajnos 1 évembe került ma már nem tölt el fájdalom ha néha még eszembe jut de kicsit még szomorkás vagyok miatta.Legjobban egy dolog bántott bánt mai napig az ahogy el elváltunk békében akartam neki sajnos ez nem ment aztán úgy váltunk el hogy öltük egymást talán neki így könnyebb volt tovább lépni még ha ez így nekem nehezebb is volt mint addig bármi az életemben.De mivel ez az egy dolog nem hagyott nyugodni egy búcsú levelet írtam neki amit ma el is küldtem neki hogy le írjak mindent erről az egészről és azt is hogy mennyire meg bántam hogy úgy váltunk el ahogy.Igazából nem várok választ csak annyi célom volt hogy ezt a tudomására hozzam.Szerintetek hülyeség volt ez a részemről? Ma már jobban vagyok és mint írtam már nem fáj de ez bánt és nem tudom mikor fogom végleg elfelejteni.



2017. dec. 18. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Első nagy szerelmet soha nem lehet elfelejteni, én nem is fogom. Egy év után szántam rá magam egy újabb kapcsolatra, de még most sem vagyok túl rajta, pedig két év is eltelt.
2017. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az első szerelemem volt :D ez kimaradt bár neki én voltam az első nagy szerelme mindenhogy ezért is volt olyan csodás :) Bár igaz ő volt a legnormálisabb barátnőm eddig.
2017. dec. 18. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 4 nap volt a leghosszabb idő :)

Igaz eddig csak 2 kapcsolatom volt :D

2017. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 3 vagyok

Szerencsére olyan fajta vagyok,aki nem sokat bánkódik ilyen dolgokon,hanem inkább tovább lépek minél hamarabb :)

2017. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát jó neked nem tudom valahogy szerintem ha igazán szeretsz valakit nem tudod csak az egyik napról a másikra elfelejteni :D
2017. dec. 18. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebben van valami :D

De nincs értelme a múlton rágódni,mindig a jövőre kell gondolni :)

2017. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 ev es nem volt szerelem. 17 evesen ereztem magam annak legutobb .sok mindentol lehet valaki egyutt , megszokas , tisztelet stb.
2017. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben még nem volt részem.

Volt/van egy srác aki nagyon fontos volt a számomra (még most is az). Kicsivel több mint egy éve ismertem meg és azóta sincs nap hogy ne gondolnék rá.

Azóta is várom hogy elmúljon ,csak nem jön össze.

Sok sírás ,pár pánikroham ,sőt pár hónapig minden d.u letargia és deprimáltság.

2017. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nok ti barkibe bele tudtok szeretni egyszerre. Akkor mert 1 ferfin ragodsz.: D Azota azert csak beled futottak 1-2 en? : )
2017. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!