Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti járnátok korzettes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti járnátok korzettes lánnyal?

Figyelt kérdés
aki nem tudja miaz, annak akkor itt van egy kép róla: [link]
2011. okt. 3. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen, engem abszolúte nem zavarna.
2011. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ilyet kellene hordjak, mert valami súlyos gerincferdülésem van vagy mi, de nem hordtam.... megszívtam és most műtét.


De engem abszolút nem zavarna ilyen 1 lányon.

2011. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és sok sikert kedves második.
2011. okt. 3. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet hordtam másfél évig, mivel elég csúnya gerincferdülésem volt. Mára már javult, de nm tökéletes, de a fiúkat nem zavarta, pedig 14-15 évesen hordtam.
2011. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mint eszköz, nem hinném, hogy zavarna, de ha jól tudom ezt tinikorban szokták hordani, az meg nem az én korosztályom.

32/F

2011. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Szőrgombóc válasza:


Én ilyet hordtam másfél évig, mivel elég csúnya gerincferdülésem volt. Mára már javult, de nm tökéletes, de a fiúkat nem zavarta, pedig 14-15 évesen hordtam."



Deha egy 14 éves fiú hordana ijet,tuti kiröhögnék a csajok,kiba..ottt nőuralom van,sajnos.

2011. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is hordtam ilyet,tinikoromban,de csak este (önszántamból),illetve amikor otthon voltam pl hétvégén.És rendbejöttem.Biztos nem vettem volna fel iskolába vagy utcára.
2011. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Iegn, járnék!


20/F

2011. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Iegn, járnék!


20/F"



gondoltuk,tee egy tolókocsissal is járnál,csak hogy ne hokiznod keljen.

2011. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

15:12-es vagyok.


Már bocsánat, de mi alapján ítélsz te meg engem, hogy azt mondod, egy tolókocsissal is járnék, csak hogy ne kelljen hokiznom? Nem tartom magam szépnek, de nem is vagyok ronda, szóval bármilyen lányt választhatnék magamnak. Egyébként meg járnék tolókocsis lánnyal is, ha úgy hozná a sors. Sokkal fontosabb a belő, mint külső, de ezt az olyanok mint te úgysem értik :). Inkább menj és fogj magadnak egy pláza*icsát, keféld még azt legyél AIDS-es :D.

2011. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!