Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most hogyan tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, 9.-be járok, és azt hiszem, hogy az osztályomból 2-en megtetszettek nekem, de úgy vettem észre, hogy ez fordítva is igaz. Mindkettőjükkel egyre többet beszélek, de nem tudom biztosan.

Nekem igazából egyikőjük tetszik jobban, és vele szeretnék "összejönni" is, de ő az, aki kettőjük közül messzebb áll tőlem.

So: hogyan tovább?


2017. dec. 22. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Válassz: Két fronton nem lehet harcolni.


Szex vagy párkapcsolat? Így is meg lehet nevezni az alternatívákat. Ha szexelni akarsz, akkor a neked külsőre jobban tetszőt válaszd, ha pedig kapcsolatot, akkor a hozzád közelebb állót.


Ne gyertek azzal az álszent dumával, mert 15 évesen nem szenzáció manapság szexuális életet élni sajnos.


Ha még szűz vagy szerintem veszítsd wl azzal, akit szeretsz!


Üdv kispajtás!

2017. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy én nem azt szeretném, hogy lefeküdjek akármelyikőjükkel.

Azt szeretném, hogy egy kicsit megismerjenek, mert pár osztálytársam beleesett abba a hibába, hogy nem ismerve egymást összejöttek. Mondanom sem kell, hogy szakítottak, miután megismerték a rossz tulajdonságaikat.

2017. dec. 22. 11:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát én azt szeretném elérni, hogy amikor megismernek, és én is megismerem őket, akkor is ugyan igy legyen.
2017. dec. 22. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Értem a problémádat, viszont ha te beleszeretsz valamelyikbe és/vagy valamelyik belédszeret, akkor tudd, hogy soha többé nem lesz ugyanaz, mint most.


Még csak 15 vagy, nem tudom voltál-e szerelmes, de ha valakik ,,elváltak" nem nagyon lógnak együtt vagy csak százból egy.

Ez az egy helyben való tökörészés meg nem járja :)


Viszont ha csak barátkozni akarsz, akkor minden teher nélkül beszélgethetsz de előbb-utóbb az lesz, amit mondtam, ördögi kör :D


21F

2017. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. dec. 22. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!