Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most rosszat tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most rosszat tettem?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nagyon "tetszik" egy fiú... inkább szerelmes vagyok belé. Aztán úgy ténylegesen 2 hónapja ismerjük egymást, és ő tudja, hogy nekem tetszik, mivel az egyik barátnőm még anno elárulta neki. Aztán utolsó alkalommal nem tudtam tőle rendesen elbúcsúzni, ezért másnap megírtam facen, hogy azért hiányozni fog. Erre meg azt írta, hogy nem ért engem. Ezt most én sem értem. Valami rosszat tettem? Vagy nem akarta ezt hallani?

2017. dec. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem először az uszodában volt ilyen, kicsit fura volt meg ismeretlen is, azt hittem rosszat csináltam ,de utánna máskor, már nem volt ilyen érzésem.
2017. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor most mi legyen? Rosszra számítsak?
2017. dec. 22. 16:23
 3/4 684653548 válasza:
Nem lehet hogy önbizalom hiányos? Én akkor írnék ilyet ha az lennék.
2017. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Basszus... erre nem is gondoltam. És lehet, hogy csak ilyen téren önbizalomhiányos? Vagy, ha az, akkor mindenben?
2017. dec. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!