Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valami rosszat tettem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami rosszat tettem. Mit tennétek a helyemben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, és a "barátnőmnek" beszéltem róla először.. segített mindenben, de! Be kellett vallanom a fiúnak az érzéseim, félénk típus vagyok, szóval a "barátnőm" mondta el helyettem, én meg bólogattam.. mondta a fiú, hogy várjak, és igazából ez a lány a fiú mellett ül, ezért kértem meg, meg bíztam benne. Mostanáig. Beszéltem a fiúval, és azt mondta, hogy hírtelen jött neki ez az egész, és nem tudja.. hozzáteszem, hogy ő nagyon befolyásolható.. szóval a suli utolsó heteiben az a lány elvette tőlem a fiút, és tudja, hogy nagyon szeretném őt de akkor is kihasznál. Nemsokára megyek egy olyan táborba, ahol a fiú is ott lesz, beszéljek vele? Vagy felejtsem el?

2015. jún. 17. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

En beszelnek a fiuval, megmutatnam milyen ember vagyok es majd eldonti hogy kit valaszt. Mutasd meg annak a kispics..nak hogy mennyivel ertekesebb vagy. Ha van esze a sracnak neki is feltunik majd :)

18/L

2015. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tábor egy kiváló lehetőség arra, hogy beszélgessetek. Lehet csak nem ismer eléggé és ezért volt bizonytalan. Egyébként azt gondolom, nem kellett volna belevonnod a barátnődet ebbe az egészbe, mert ha nem vagy képes egyedül bevallani az érzéseidet a fiúnak akkor még nem állsz készen egy "kapcsolatra". Én valószínűleg senkinek nem mondanám el, hogy nekem az "xy" tetszik mert hátha valaki úgy akarna kiszúrni velem valamilyen okból kifolyólag hogy elveszi tőlem az illetőt. Ráadásul egy ilyen ember nem is igazi barát. Na mindegy a lényeg az, hogy ott lesz az alkalom, ezért el ne szakaszd! mert lehet soha visszanem térő lehetőséged adódik. Nem lesz egyszerű dolgod ha a fiú valóban könnyen befolyásolható, de mindenképpen még kell próbálnod meggyőzni, hogy jobb vagy a másik lánynál. Remélem azért tudtam valamit segíteni, bár egyáltalán nincs tapasztalatom az ilyesmiben, mert még csak 14 éves lány vagyok és eddig még nem tetszett senki. Szorítok, hogy sikerüljön! Ha van kedved később leírhatnád majd a tábor után, hogy hogy ment mert kíváncsi lennék :)
2015. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaaj köszönöm lányok, hogy segítetek, nagyon sokat jelent ez nekem! <3 és igen, majd leírom, hogy mi történt :)
2015. jún. 18. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit te kis aranyos *.* nekem is mond majd el mi volt :) elso voltam :) 18/L
2015. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, hogy a tesójával voltam egy szobába, és azt mondta, hogy a volt "barátnőjével" azért szakított, mert már akkor tetszettem neki :) ez eléggé gáz, de megnyugodtam egy picit. És azt is mondta, hogy nem hiszi, hogy megváltozott volna a véleménye, és a végén látszott rajta, hogy keresi a társaságom, szóval jól alakult minden :)
2015. júl. 3. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült ;)
2015. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak játszott a szivemmel :') most írt a tesója, hogy tábor elött összejött egy lánnyal, aztán fosott szólni nekem :')
2015. júl. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!