Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magányos vagyok! Mit tegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Komoly kapcsolatom még nem volt, vagyis annak nem nevezném őket.(összesen 2.) Csak csók volt, semmi egyéb. Néha úgy érzem, magányos vagyok, nincs barátnőm, akivel össze tudnék bújni, stb.. Főleg most hogy jönnek az ünnepek, ugye "szeretet ünnepe", okés hogy a családommal elvagyok, de én többre vágyom.. Egy olyan lányra aki szeret! El vagyok keseredve, úgy érzem, hogy nem lesz barátnőm.. Egyszerűen nem tudom, hogy hol ismerkedjek.. Interneten próbáltam, nem jött össze, személyesen meg nem nagyon találkozok olyan lányokkal, akikkel tudnék ismerkedni.. Egyszerűen tanácstalan vagyok, és nagyon szomorú! Egyedül fogom tölteni az ünnepeket.. :(

2017. dec. 22. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
foglald el magad valamivel, ennél jobbat nem tudok :'(
2017. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok Keresztény, de annyit tudok, hogy a Szeretet ünnepe azt jelenti, hogy Jézus irányában kell szeretettel fordulni.

Őt kell megajándékozni és nem magadat egy barátnővel.

Nem kell magányos légy, a Keresztények ha Jézust szeretik, sosem lehetnek magányosak.


A barátnőd pedig idővel biztos eljön.

2017. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ettől függetlenül ha gondolod írj rám, segítek, hátha 1-2 lányismerősöm a közeledben lakik.

Csak írd meg merre laksz.

2017. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak én vágyom a szeretetre, és a törődésre? Csak azt szeretném, ha tudnék szeretni egy lányt, és ő is viszont szeretne! Ez lehetetlen ezek szerint?
2017. dec. 22. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor már csak a Star Wars-t tudom ajánlani.

Én 1 hete premier napján ott csíptem fel egy igen helyes kislányt, külön kis rajongó volt.

Végén sírt, letöröltem a könnyeit.


Máris barátok lettünk.

2017. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak te vágysz szeretetre, én is ugyanígy érzek. Ha az utcán sétálok és meglátok egy párt kézenfogva menni, vagy akár ölelkezni, mindig elszomorodom... Tudom, hogy még fiatal vagyok és bőven ráérek, de mégis hiányzik a törődés és az érzés, hogy valakinek fontos vagyok. 17/L
2017. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ünnepekbe törődj bele (max ha itt neten nem csípsz fel valakit a kérdés kapcsán hirtelen). A jövőben járj el valamilyen helyre foglalkozásra, sportra bármire (soroljam?) ahol vannak lányok, és ott tedd meg a legnehezebbet, PRÓbálkozz!

(és egy nap majd PROfi leszel)


Amúgy szerintem #6 igencsak örülne a társaságodnak...

;)

2017. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem hogy igazad van.. Sajnos tényleg bele kell törődnöm az ünnepekbe, hogy ezt is egyedül töltöm.. Pár éve nem foglalkoztam ilyenekkel, most értem el arra a szintre szerintem, ahol vágyom egy lány társaságára.. Aki érezteti hogy fontos vagyok neki, aki szeret! Lehet hogy ez nyálas szöveg, de ez esne jól. Nem tudom, hogy lesz e ilyen.. Kezdem azt hinni hogy nem...
2017. dec. 23. 09:01
 9/10 anonim válasza:
100%

Néha nem is tudod, hogy kiben rejlik a lehetőség, hogy boldog legyél vele. Én például nagyon utáltam a jelenlegi páromat. Egy idegesítő, beképzelt, arrogáns idiótának tartottam. 😅 Aztán egyik nap nagyon unatkoztam, így mégis elmentem vele találkozni. Csakhogy legalább valami történjen. Azóta az esküvőnket tervezzük.


Szerintem légy nyitottabb, ha pedig valaki tényleg tetszik, akit meglátsz/megismersz, legyél merész kezdeményezni. Nekem pl tökre bejött, ha egy pasi meglátott az utcán és utána vette a bátorságot, hogy leszólítson. Ezek olyan férfias gesztusok. Sajnos férfiként neked kell megdolgoznod ezékért a dolgokért. De még mindig jobb helyzetben vagy, legalább a kezedben van az irányítás.

Ha gondolod akár az interneten is elkezdhetsz chatelni. Ez nekem legalábbis bevált. Ott mindenki amúgy is sokkal nyitottabb és fesztelenebb.

2017. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jézus is szarik rád hidd el. :D


Nekem meg van barátnőm, de nem érdeklem, alig keres, szóval ünnepek után lapát lesz.


Éld túl, pár nap az egész. Utána lehet menni kondizni, meg beújítani pár új cuccal a gardróbod amitől csúsznak a bugyik. :D


Ennyi az egész.


20F

2017. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!