Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, az...

Nagyon magányos vagyok, az önbizalmam 0. Olyan mintha egyedül lennék a világban. Mit tehetek ellene? 25/F

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm pedig most jót tenne a lelkemnek, de nem tudok kezdeményezni.

Köszönöm a válaszokat.Erőt és egészséget mindenkinek.


2015. ápr. 8. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Te miért nem tudsz kezdeményezni? Miért nincs önbizalmad?

2015. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezt már megválaszoltam. Azért mert nincs önbizalmam, hogy miért azt igazából nem tudom.
2015. ápr. 8. 19:24
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Járj el társaságba, nem feltétlenül barátnőt keresni. Sportolj és keress ahhoz egy klubot, vagy bármi egyéb hobbi szerint egy közösséget, amihez csatlakozhatsz. A többi majd alakul magától, ha elég kitartó vagy és nem morzsolódsz le.
2015. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Új életet kezdtem és teljesen egyedül maradtam.. Szerintem ha nem vagy elég nyitott és nem vagy társaságba járó nincs sok esélyed személyes ismerkedésre..
2015. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ismerkednék szívesen csak nem tudok elindulni egy úton, nem tudom hol kezdjem. Mindig az első lépés a legnehezebb.
2015. ápr. 8. 19:39
 6/24 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket.
2015. ápr. 8. 19:56
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez trend a mai rohanó világban, amire jó példa, hogy gyakran akinek van partnere, az is magányos, mert nincs idő egymásra. De vannak akiknek a sors eleve magányosnak teremtett, én is hasonlóan vagyok és sokan, persze voltak fiatal koromban és most is barátaim, de nem olyanok, akik igaziak.

Miért gondolod, hogy egy barátnő adna vigaszt? Nem biztos, szerencse is kell, hogy olyant fogjon ki az ember, aki komoly és tudunk egymást segíteni, biztatni stb.

2015. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok,se barátnő se még csak szexpartner sem,azon agyalok vajon ezzel jelentős dolgokat hagyok ki az életemből,néha bánatos vagyok,néha meg szarok az egészre,néha jó lenne valaki akit szerethetek,máskor meg azzal nyugtatom magam,hogy így nincs gondom hogy el hagynak,meg csalnak,vagy egyéb más dolog.Néha elég nullának érzem magam,igaz neten próbálok ismerkedni de ezerrel ,élőbennem igazán vannak barátaimakikkel valahova is mehetnék,d akár online akár élő a nők furcsák,idióták,tisztelet a kevés kivételnek az a kivétel meg nem jár se bulizni se más olyan helyre tehát élőben is ismerkedhetsz de akiket találsz azokkal max időleges kapcsolatod lesz,mert a még talán normális lányok is kb így lehetnek mint mi.Bár sok lány az a baj nagyok az elvárásaik a szőke herceget várják fehér lovon az évek meg csak telnek és telnek párszor pofára esnek és ennyi.
2015. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Mit szeretsz és mit szeretnél elérni? Hol tartasz most? Miket szeretsz? Zene, sport,kreativitás? Milyen emberekre vágysz és te milyen vagy? Egyáltalán nincsenek barátaid?Merre laksz?


Off: A fiúknak az a válaszok, hogy a "lányok a szőke herceget várják". Nekünk meg lányoknak, a "fiúk pedig a tökéletes testű lányt, nagy mell, formás fenék, darázs derék, gyönyörű haj és bőr" Ha valaki fejen áll, akkor sem tudja ezt kihozni, mert nem olyan, mint pl mell méret.


Mindkét nemre lehet rávágni ezeket a jelzőket, csak nincs sok értelme.

2015. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

ma 08:24


Úgy látom,te lány válaszoló vagy,látod tipikus általánosítós vagy nem is ismered az összes férfit de ki mondod hogy mind mire vágyik,lányokban is biztos van olyan aki megelégszik egy átlagos fiúval csak hát azt meg kéne találni.DE figyelj én fiú vagyok és nem keresek hercegnőt fehér lovon :) én a vékonytól a vastagig el fogadok bárkit nekem az arc a lényeg ha az tetszik akkor az már nyerő dolog,és itt ne bombázó arcra gondolj ha nekem szép és megfog akkor már nem sok gáz lehet.Nos vannak ilyen fiúk is mint én akik nem csak a bombázó lányokat nézegetik ám.

2015. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!