Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magányos meleg srácok! Ti nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos meleg srácok! Ti nem vagytok lehangoltak, amiatt mert magányosak vagytok? Én nagyon. Mit tehetnék ellene? 20/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utóbbi időben nagyon magam alatt vagyok, mert hiányzik egy társ. Egyszerűen olyan ürességet érzek belül, hogy ezt semmi más nem tudja betölteni. Mindig próbálom elterelni a figyelmemet, de most már egyszerűen nem megy a pozitív gondolkodás. Kb. 3-4 napja már csak a sírás kerülget és úgy érzem, depressziós leszek, pedig tényleg elfoglalom magam, mert tanulok és próbálok kikapcsolódni, de egyszerűen már semmi sem segít. Alapvetően én mindig is egy pozitív ember voltam és eddig úgy el is voltam magamban, nem hiányzott senki az életemből, most azonban mintha 360 fokos fordulatot vett volna az egész és felértékelődött egy társ szükségessége. Nekem már az is sokat segített, hogy ezt itt leírhattam, kiírhattam magamból, mert itt legalább elolvassák mások is, mert ezt senkivel nem tudom megosztani. ://

2015. dec. 8. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg ismerkedni. :) Társkereső oldalak,melegbárok, esetleg itt is találhatsz valakit.
2015. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Az a helyzet, hogy a melegbár nem az én világom. Már ismerkedtem, de nem jutottam előrébb. Nem voltak szimpatikusak azok a srácok. Társkeresőkön pedig szintén nem vagyok fent.
2015. dec. 8. 17:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben együtt érzek veled. Én kb. 10 éves korom óta ugyanígy érzek, ennek megfelelően az idő volt az, ami a legtöbbet segített. Mára sikerült megszoknom a magányt. :)


Amúgy az első jól mondja, érdemes legalább virtuális közösségbe menned (társkereső oldalak stb.). Persze az igazi az volna, ha sikerülne rendes barátokat találnod, magam is erre vágyom rég. :)

2015. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Próbálj személyesen ismerkedni. Vagy próbáld meg a társkereső oldalakat. Regisztrálj egyre,simán lehet ott barátokat/társat találni.

Szerintem a melegbárokkal sincs semmi baj,van olyan ami teljesen kultúrált,olyan mint egy rendes buli hely,persze ha a bulizás nem a te világod akkor az nem jó hely neked. :D

2015. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi neked is második válaszoló! Minden rendben van egyébként velem. Az életem sínen van, tanulok egyetemen, vannak céljaim, meg vagyok magammal elégedve, azonban most ezek valahogy nem tudnak érdekelni és nem tudnak felvidítani. Belefásultam az egészbe. :/ Ismerkedtem már srácokkal, egy idő után azonban mindenki beleun a beszélgetésbe, vagy nem tudom. :/ Volt már több olyan is, hogy szó nélkül lelépett, amikor megtudta, hogy én nem a szexre megyek.
2015. dec. 8. 17:49
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, a második én vagyok. :D Szóval köszönöm a harmadiknak is, most pedig már a 4.-nek is. :)
2015. dec. 8. 17:50
 7/19 anonim ***** válasza:

Van pár srác aki csak a szexre megy,de ezek miatt ne add fel az ismerkedést.

Te is fogsz társat találni. :)

2015. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ha megengedheted magadnak egy pszichológus nem lenne rossz. Mert ha nagyon magányos vagy, az később depresszióhoz és önértékelési zavarokhoz vezethet.


Biztos vagyok benne, hogy egy szakember segítene hogy meglásd a dolgok jó oldalát, és rengeteg hasznos tanáccsal látna el azzal kapcsolatban, hogy hogyan szerezz magadnak egy társat.

2015. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a te egyik legnagyobb problémád amit te le is írtál

"ezt senkivel nem tudom megosztani"

szerintem el kéne gondolkodnod hogy azért vagy elkenődve mert nem találsz párt vagy azért mert nem tudod ezt senkivel megbeszélni

2015. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem se volt meg soha parom es nekem is egyre jobban hianyzik raadasul az is megneheziti a dolgom hogy a kornyezetemben ez nagyon nem elfogdott ezert nagyon kell vigyaznom hogy ne derulhessen ki de nekem sokat segit ha szamomra fontos emberekkel vagyok, olyanokkal akikkel igazan felszabadulok es jolerzem magam :) egyebkent nem reg voltam melegbarba es kerult is egy helyes srac csak sajnos tavolsag miatt nem mukodhetett :\ szoval nekem ez bevalt volna ja es ha kicsit piasan mesz oda szerintem sokkal konyebb ;)
2015. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!