Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú barátom akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú barátom akivel nagyon jóban vagyok de a legjobb lány barátom féltékeny lett azt mondta hogy szerelmes a fiúba . És most mit csináljak? Mert nem akarom hogy féltékeny legyen de a fiú barátommal még azért barát akarok maradni.

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátnődnek hogy te nem akarsz semmit sem attól a fiútól.
2017. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ohh hasonló csak az a baj én lennék az aki szerelmes. Igazábol nekem csak az volt a problémám hogy nonstop irogattak megkértem legalább 3x hogy ne mindig folytatja na meg még amikor elkezdi mesélni milyen jót beszéltek nekem meg egy jó nagy műmoeollyal kéne bólogatnom mert ha nem teszem én leszek a féltékeny paraszt.



Amúgy nem akartam sokat ezzel csak leírtam az én történetem. Amúgy attól függ mennyire vagytok jóban, vagy egy szint amitől már bárki kiakadna

2017. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Döntsd el szerintem melyik a fontosabb a lány barátod vagy a fiú barátod! Mert ha féltékeny a barátnőd most később is az marad. A fiúval lehet baráti a viszonyod de tisztes távolságból ha esetleg a legjobb lány barátodat választanám. Én azt az embert választanám aki a legközelebb áll hozzám a kettő együtt nem fog menni hidd el! Láttam már sok ilyet!
2018. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!