Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkostitkos kérdése:

Szerelmes vagyok a legjobb fiúbarátomba, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval ez úgy történt, hogy 5 hónapja megismertem és onnantól kezdve mindenben segített ahogy én is neki, kb 3 hónap után én komoly érzéseket kezdtem iránta táplálni, és októberben sikeresen adtam neki egy csókot is, és később azt mondta hogy ezt ő is akarta. Én azóta ugyan azt érzem, viszont most lett baràtnője és fogalmam sincs mit kéne tennem. 15/L

2017. dec. 18. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem leírni sajna, hogy amúgy a srác néha elég furcsán viselkedik velem. Néha szívemnek hív, aranyos, van hogy perceken át egymás szemébe nézünk és egyszer megfogtam a kezét, és kb 2-3 percig nem engedte el.
2017. dec. 18. 19:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem gondolj bele abba is,hogy ha ne adj isten szakítottok, meg tudnátok e az egészet beszélni úgy, hogy még barátok maradjatok.
2017. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tiszta love story csak gyengusz...
2017. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha van barátnője, akkor sajnos rád csak barátként tekint.

Próbálj meg továbblépni vagy marad a plátói szerelem.


B. Mester

2017. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!