Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szoktatok csókot kezdemen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok csókot kezdemenyezni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz? Milyen viszonyban kell legyek az illetővel?

Nyilván máshogy kezdek egy lánnyal akivel először fogok csókolozni és máshogy egy lánnyal akivel X ideje járok és számtalan csókon túl vagyunk, szóval lehettél volna pontosabb de akkor tessék itt a semmit mondó válaszom a semmit mondó kérdésedre: Ráhajlással/ dőléssel.

2017. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A barátnőddel az első csokot
2017. dec. 25. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy az első csókot gondolta a kérdező.

Meg van a romantikus pillanat. Mosolyogtok egymásra. Közeledsz felé,majd lehet h ő is feléd aztán megcsókoljátok egymást.

2017. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Yaaah akkor ez esetben az én taktikám mindig az (általában mindig kisebb lányt választok) szóval sétálunk és előbb utóbb úgyis lesz valami lépcső vagy lejtő, ott 1-2 lépésnyit előre engedem hogy feljebb legyen vagy 1 lépcső fokot aztán meg magamhoz húzom tudod ilyen nagyon közel :D Aztán elkezdek valami teljesen random dologról rizsázni majd mikor már látom hogy a lányt égeti a vágy hogy csókoljam meg azt mondom neki hogy gyönyörű stb-stb bók bók hátán közben közelebb megyek a számmal aztán ha ő is akar csókot ő is ráhajol :)

18F

2017. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Égeti a vágy, lol :D Mindegyik a te csókodra vágyik, apám.
2017. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmmm 5-ös egy szóval sem mondtam, hogy a Föld összes nő nemű élőlényével randiztam és csókolóztam szóval nem tudom honnan vetted ezt a szarságot :) Én csak mondtam hogy akikkel randiztam azoknál én ezt csináltam :) Számot nem társítottam hozzá, szóval csak oktalan vitát akarsz robbantani :) VAlószínűleg nem vagy boldog :) nem véletlen :)
2017. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: De te boldog vagy a századik nőddel, akiben ég a vágy egy tini fiúkáért :D
2017. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!