Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csókot minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókot minden esetben a férfinek illik kezdeményezni? Lent tovább.

Figyelt kérdés
És hogyan lehet megteremteni az erre megfelelő pillanatot? Melyik rosszabb? Ha a lány, vagy ha a fiú van jobban zavarban?
2017. okt. 28. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nem lehet szabályt húzni, a helyzet adja. A zavar természetes mindkét fél részéről.

Nálunk pl úgy történt, hogy én (a lány) fogtam meg a párom kezét, de ő (a fiú) kezdeményezte a csókot.

2017. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 40-50 lánnyal csókolóztam az életben (de a felükkel sem volt szex végül) és csak kétszer volt, hogy a lány csókolt meg engem. Szóval ez azért alap férfiként.


Este kis sétálgatás után üljetek be egy kellemes, csendes, beülős helyre, ahol megisztok fejenként egy-két pohár bort és beszélgettek közben, lehetőleg közvetlenül egymás mellett ülve (szóval nem egymással szemben székekben, meg ilyesmi, hanem egymás mellett padon vagy kanapén, de még azért nem összebújva egyből nyilván).


Ennyi a nagy "trükk". Nekem ez mindig beválik. Meg persze ne kezdd el egyből úgy tapogatni a csajokat, mint az a színházigazgató csinálta, de azért ha isztok és beszélgettek 2-3 órát, ott már nagyon benne van a levegőben a finom fizikai intimitás kialakítása és aztán a csók is. Akár még első randin is.


26/f

2017. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy ésszerű.

Illem valójában nem létezik.

Lehetőségektől függ.

Nincs rosszabb.

Ne általánosíts. Elme van, nem fiú vagy lány.

2017. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2.: engem ugyan meg nen csókolnál első randin.
2017. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4:


Tudom. 10-ből kb csak 7-8 nő szereti az első randis csókot. És most nem ribikról beszélek, hanem ugyanúgy tartós kapcsolatot kereső lányokról. Szóval elfogadom, hogy van egy kisebbség, akik nem akarják.

2017. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első randin nagyon durva lenne, írom ezt az előző pár kommenthez. Első randin kvázi ismeretlen még akivel vagy.


Kérdező: Elvileg nincs illem erre, de én pl. nem tudnám ezt kezdeményezni, mert tudom, hogy nem vagyok benne jó, és emiatt nem erőltetem a dolgot... Persze aztán úgyis kiderül, mint mindig.

2017. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6:


Nézd, randizz 100 emberrel (na jó, csak 50-nel) pár év alatt és úgy vonj le tanulságokat.


Egy első randi ráadásul simán eltart egy egész este, 3-4 órán át legalább. És a cuki, aranyos, kedves, normális, kapcsolatra vágyó nőknek is legalább a kétharmada-háromnegyede benne van az első randis csókban, ha a férfi is tökös és normális, kezdeményező, és vonzódnak egymáshoz.

2017. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!