Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj, ha lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha lány létemre szeretem kezdeményezni az első csókot?

Figyelt kérdés
A fiúk nem mindig találják el a megfelelő alkalmat. Amikor úgy érzem, tökéletes lenne pont most, akkor nem csinálnak semmit. Probléma, ha én kezdeményezem a csókot?
2017. júl. 3. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük a pasit, akinél próbálkoznál, így ki tudja? Minden ember más. Szerintem a félénk többség örülne neki, de van olyan is, aki szereti, ha kezdeményezhet, és alakíthatja a dolgokat.


OFF: Sosem értettem a kezdeményezős dolgot. A csók valahogy annyira adja magát: Ha olyan a helyzet, kb egyszerre fordultok egymáshoz, és döntitek oda a fejeteket. Hogy kell elképzelni a kezdeményezést?

2017. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem baj.
2017. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem kezdeményezni, szerintem nem gond. :) De nem tudhatjuk te milyen pasikat fogsz ki vagy milyen az összhang köztetek, vagy ők mint éreznek, vagy milyen helyzetben vagytok épp ahol csókolózni akartok, valakit feszélyez pl ha nem privátban vannak.


Bocs tapasztalat le kell írnom.

19/l


Én úgy veszem észere a srácok manapság elég visszahúzódóak.

Amíg hosszasan ismerkedtem pasikkal, nagyon sok volt a nyomulós ami engem pl zavart. Mindent ő akart csinálni első csókot rámerőszakolni, én nem közeledhettem kicsit felé, mert nagyon elvitte a dolgot a maga irányába, mintha neki kellene mindent csinálnia.. Én hiszek ebben az 50-50-ben.

De voltak pasik, meg se érinthettem én mert elterelte maga felé a dolgot, úgy h elkezdett játszani a kezemmel, meg magához húzott meg csókolgatott, pedig csak én akartam kicsit szeretgetni..

AM.. nem mindent nektek kell csinálnotok! :) Mindig.

Természetesen ez volt az 5-10-15 évvel idősebb banda.


De a korosztályom, na ők meg nyulak, annyira elvárják ezt, még az első lépésnél is hogy a csaj közeledjen, ők meg csak állják, mint a Kínai nagyfal, de semmi felé fordulás vagy kis hozzámérés hogy én is akarom, odahajolok akkor előszőr én engem nem zavar, de valami kis jelzés értékű, hogy ne egy lefagyott szobrot csókolgassak az jól esne. :)


De mindegy annyi, hogy:

Go for it!

2017. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj, mert lány vagyok.

De amúgy én nem kezdeményeznék csókot, max. egy puszit. Ha olyan a szituáció, szerintem érteni fogja, mit kell csinálni.

2017. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív lenne, ha nálam kezdeményeznéd a csókot.
2017. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor kezdeményezd, mikor szeretnéd. Ha ez előbb vagy később van, mint ő, nem számít.
2017. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy szereted a pasit lekapni? Részemről oké lenne és szexinek találnám:)
2017. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!